Palm tutuş için fare önerisi

Bütçe
1500

keyidius

Hectopat
Yer
Sakarya
Merhaba herkese iyi günler dilerim.
Palm tutuş için boyut ve ergonomi bakımından Logitech G305 - Razer V2 X HyperSpeed arasında bir mouse arıyorum. Logitech küçük ve elime oturmuyor. Razer ise bir tık büyük geliyor rahat hareket edemiyorum.
Kablosuz olsa çok daha iyi olur ama bu bütçede kablolu fareleri de değerlendireceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boyutlarına baktım da Razer'dan bir tık büyük sanırım. Ben tam ikisi arasında bir büyüklük arıyorum.
Kablosuz şarj derken stant şeklinde mi? Birlikte geliyor mu şarj istasyonu?
Razer'dan daha ergonomik. Sadece boyutlarına bakmayın. Normal çoğu kablosuz fare kablo işe şarj ediliyor. Ya da kendi adaptörü oluyor. Qi destekli bütün şarj istasyonlarında şarj edebilirsin.

Razer daha ekonomik kalıyor tabi, şarjlı pil alıp öyle de kullanabilirsiniz. Pil şarj aleti ve şarj adaptörü de alınca zaten, kendinden pilli bir mouse parası vermiş oluyorsunuz.

Kablolu istersen bu da güzel olacaktır.

Son düzenleme:
Razer'dan daha ergonomik. Sadece boyutlarına bakmayın. Normal çoğu kablosuz fare kablo işe şarj ediliyor. Ya da kendi adaptörü oluyor. Qi destekli bütün şarj istasyonlarında şarj edebilirsin.

Razer daha ekonomik kalıyor tabii, şarjlı pil alıp öyle de kullanabilirsiniz. Pil şarj aleti ve şarj adaptörü de alınca zaten, kendinden pilli bir mouse parası vermiş oluyorsunuz.

Kablolu istersen bu da güzel olacaktır.

Teşekkür ederim yorumların için. Bir bakayım bunlara, varsa başka önerilerin yazarsan sevinirim.

Geri
Yukarı