Papara 100 TL yatırıp sözleşmeli hesaba geçme gerçek mi?

Ya zaten sözleşmeli değil miydik?
1,5 yıldır kullanıyorum.
2 tane Black Card siparişi verdim ikisinde de ismim yazıyor ve hesabımda sözleşmeli hesap yazıyordu ama bana da geldi bugün öğlen.
Onaylı hesapta olanlar için o.
Sözleşmeli olmak için her şeyi her an yapabilirim. Bisikletin vitesini 3'ten 2'ye çekerken zincir attı bayağı hızlı gidiyordum bacağımın biraz derisi soyuldu ve acıyor. Ama iyiyim. Sözleşmeli olmaya değer.
İnşallah olur.

Arkadaşlar bu alttaki fotoğrafta 100 TL üzeri yatırma olayı sadece banka hesabı için mi geçerli yoksa ATM'den yatırınca da açılır mı?

Blog gönderisi yayınlanmış ve "kendi adına ait bir banka hesabı" gibi bir kural bu sefer belirtilmemiş. Muhtemelen ATM'lerdede geçerliliği olabilir ama 18 yaş altı için kurallar değişmemiş gibi duruyor.

1703755162703.png

Sözleşmeli olmak için her şeyi her an yapabilirim. Bisikletin vitesini 3'ten 2'ye çekerken zincir attı bayağı hızlı gidiyordum bacağımın biraz derisi soyuldu ve acıyor. Ama iyiyim. Sözleşmeli olmaya değer.

Geçmiş olsun hocam :D

Papara sözleşmeliye egeçerken sadece kimliğimi ve yüzümü okutup direk geçmiştim değiştirmişler bayağı veli onayı falanda istememişti 2 gün sonra da kart gelmişti.

Hala sözleşmeli olmadım. Beklemeli miyim?

Müşteri hizmetlerini aradım. Sözleşmeli olmak için 18 yaşında olmanız gerekiyor dedi. Kart alırsanız şu an olabilirsiniz dedi. Benimle dalga geçiliyor resmen.

Son düzenleme:
Blog gönderisi yayınlanmış ve "kendi adına ait bir banka hesabı" gibi bir kural bu sefer belirtilmemiş. Muhtemelen ATM'lerdede geçerliliği olabilir ama 18 yaş altı için kurallar değişmemiş gibi duruyor.

Eki Görüntüle 2066830

Geçmiş olsun hocam :D

Kanka ben dogrulamayi yaptim ama 18 yaş altında olduğum için olmayacak mı?

Bu arada onaylı hesaptayım.

Hala sözleşmeli olmadım. Beklemeli miyim?

Müşteri hizmetlerini aradım. Sözleşmeli olmak için 18 yaşında olmanız gerekiyor dedi. Kart alırsanız şu an olabilirsiniz dedi. Benimle dalga geçiliyor resmen.
Bu arada kanka blog güncellenmiş o 18 yaş ve üzeri için geçerli 😐

Kanka ben dogrulamayi yaptim ama 18 yaş altında olduğum için olmayacak mı?

Bu arada onaylı hesaptayım.

Bu arada kanka blog güncellenmiş o 18 yaş ve üzeri için geçerli 😐

Dediğin gibi blog içeriği güncellenmiş ve o madde tamamen 18 yaş üstü kişiler için olduğu belirtilmiş. Sen veli iznine tâbiysen, senden önce velinin sözleşmeli olması gerekiyor. Velin sözleşmeli olduktan sonra, sende Hesabım > Sözleşmeli Hesaba Geç seçeneği ile sözleşmeliye geçiş yaparsın. Bunun içinde fotoğraflı yeni kimlik kartına ve NFC destekli bir cihaza ihtiyacın var.

Yeni konular

Geri
Yukarı