Papara'da NFC özelliği olmayan telefonda NFC'siz nasıl kimlik doğrulanır?

hasanberk23

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bende, ailemde ve akrabalarımda kimsede NFC özelliği yok. Papara kart istiyorum ama hata veriyor. NFC özelliğini istiyor. Ne yapmalıyım? Nasıl kart alacağım ve hesap doğrulayacağım?

Alttaki yöntem ile onaylı hesap statüsüne geçiş yapabilirsin ancak bu hesap tipi yakın zamanda kaldırılacak. Yani, onaylı hesaba geçtiğin gibi 18 yaş üstüysen sözleşmeliye geçiş için uygulamadan veya papara.com'dan kart talep etmeni veya kendi adına ait banka hesabındanmin 100₺ olacak şekilde Papara hesabına Havale/EFT veya Fast yöntemi ile para transferi yapmanı tavsiye ederim.

• Kimliğini yüzünün altında tutarak seni ve kimliğini net görebileceğimiz şekilde bir fotoğraf çek.
  • E-Devlet üzerinden yerleşim yeri (ikametgâh)/diğer adres belgesi veya nüfus kayıt örneği belgesi oluştur.
-İlgili belgenin kimin içi alınacağı kısmında "kendisi" seç.
-Belgenin neden verileceği kısmına "kuruma ibraz" seç.
-Kurum adı alanına "Papara" yaz.
-Oluşturduğun belgeyi indir.

İndirdiğin belgeyi ve yukarıda belirtilen şekilde çektiğin fotoğrafı [email protected] e-posta adresine gönder. Gönderdiğin bilgiler Papara müşteri hizmetleri tarafından incelenerek tarafına geri dönüş yapılır.

Kaynak: Hesabımı doğrulayamıyorum, ne yapmalıyım? - PAPARA SSS

Not: Onaylı hesap tipi 1 Nisan'da kaldırılacaktı ancak erteleme aldı, yeni tarihi hatırlamıyorum. Desteğe danışabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı