Çözüldü Pardus'u diske indirip ve kurulumu tamamladıktan sonra nasıl açarız?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ytugr4

Decapat
Daha fazla  
Bugün Pardus'u diske kurdum. Sonra Pardus'u açıp kurulumu yaptım. Sonra bilgisayarımı yeniden başlatmamı istedi. Yeniden başlattıktan sonra Pardus'u açtığımda yine kurulum istiyor. Bir kez daha kurulumu yaptım ama sonra açtığımda yine kurulum istiyor. Ne yapmalıyım?
Bir de bilgisayarı açtığımda gelişmiş seçenekler bölümü açılıyor. Windows'a devam et ve bu bilgisayarı sıfırla seçeneği yok.

Çözüm
Ben;
Pardus sitesinden diske kurmak için bir USB'ye Rufus ile Pardus'u kurdum. Sonradan bilgisayarıma USB'yi taktıktan sonra boot menüsünden GRUB ekranına geldim.
Kurulumu normal bir şekilde yaptım. Sonra bilgisayarımı yeniden başlattım. Önce USB'yi çıkarttım ve PC mi açtım normal Windows açıldı. Sonra boot menüsünden açmaya denedim ama Pardus'u açacak bir seçenek yoktu.

USB'ye kurulum yaptım.

USB'ye kurulum yaptıysanız USB'yi takıp öyle boot menüsünden boot edebilirsiniz.
Bilgisayara kurmadığınız için USB'yi çıkarınca boot edemezsiniz.
Ben;
Pardus sitesinden diske kurmak için bir USB'ye Rufus ile Pardus'u kurdum. Sonradan bilgisayarıma USB'yi taktıktan sonra boot menüsünden GRUB ekranına geldim.
Kurulumu normal bir şekilde yaptım. Sonra bilgisayarımı yeniden başlattım. Önce USB'yi çıkarttım ve PC mi açtım normal Windows açıldı. Sonra boot menüsünden açmaya denedim ama Pardus'u açacak bir seçenek yoktu.
Linux Live olarak mı çalışıyor peki USB de yoksa USB'ye mi kurulum yaptınız?

USB'ye kurulum yaptım.

Ben;

USB'ye kurulum yaptım.

USB'ye kurulum yaptıysanız USB'yi takıp öyle boot menüsünden boot edebilirsiniz.
Bilgisayara kurmadığınız için USB'yi çıkarınca boot edemezsiniz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı