Paribu yanlış ağa para göndermek (ERC-20 Polygon MATIC)

DuriEun

Femtopat
Daha fazla  
Coinbase hesabımdan 180$'lık bir transfer yaptım ve belli bir süre geçtikten sonra hesabıma ulaşmadığını gördüm. Yanlış ağ üzerinden transfer yapmış oldum ancak bilmiyordum. Birçok insanın bu konu hakkında mağdur ve Paribu hala hiçbir şekilde yardımcı olmuyor. Araştırdığım üzere iki tarafta paraya sahip değilmiş, ancak sonuçta ikisi de matic olduğundan ümitli olmaya çalışıyorum. Paramı geri alabilir miyim, ne düşünüyorsunuz?

Coinbase hesabımdan 180$'lık bir transfer yaptım ve belli bir süre geçtikten sonra hesabıma ulaşmadığını gördüm. Yanlış ağ üzerinden transfer yapmış oldum ancak bilmiyordum. Birçok insanın bu konu hakkında mağdur ve Paribu hala hiçbir şekilde yardımcı olmuyor. Araştırdığım üzere iki tarafta paraya sahip değilmiş, ancak sonuçta ikisi de matic olduğundan ümitli olmaya çalışıyorum. Paramı geri alabilir miyim, ne düşünüyorsunuz?

Zannetmiyorum geri alamazsınız büyük ihtimalle.

Para iki taraftada olmuyor yanlış gönderimde. Banka gibi müdahale edemiyorlar. Çok zor geri gelmesi.

Evet yapacak bir şey yok gibi duruyor, en azından bir uyarı koyabilirlerdi. Her neyse Paribu'yu bundan sonra kullanmam. Yazdığınız için teşekkürler. Binance daha iyi bir çözüm gibi duruyor.

Evet yapacak bir şey yok gibi duruyor, en azından bir uyarı koyabilirlerdi. Her neyse Paribu'yu bundan sonra kullanmam. Yazdığınız için teşekkürler. Binance daha iyi bir çözüm gibi duruyor.
Paribu hiç kullanmadım bilmiyorum. Ama Binance üzerinden işlem yaparken 3 kez kontrol ettirip onay verdiriyor.

Paribu hiç kullanmadım bilmiyorum. Ama Binance üzerinden işlem yaparken 3 kez kontrol ettirip onay verdiriyor.

Bilgi için teşekkürler, bunu duymak güven verdi. Paribu'nun aksine işini bilen bir uygulama olduğu belli.

Paribu gerçekten bir pişmanlık daha önce de bana birçok sıkıntı yaratmıştı zaten. Hata bende daha erken bırakamadım. Bazı arkadaşlar hatayı yapan ben olduğum halde bunu söylediğim için kızabilir ancak lütfen kimse Paribu kullanmasın, kullandırtmasın ya da çok papatya çayı içersiniz. Bu benim şahsi fikrimdir. Ayrıca sanırım konuyu yanlış yere açtım onun içinde ayrıca moderatörlerden özür dilerim...

Hocam binance da yanlış ağı seçtiniz tarzı bir uyarı mekanizması yok sadece işlemler adımlı olduğu için (yavaş ilerlediği için) daha kontrolcü oluyorsunuz ister istemez. Kripto transfer işlemlerini yaparken kılı kırk yarın. Tecrübe kazanmış oldunuz, ilk ve son hatanız olması dileğiyle geçmiş olsun.

Paribu desteğe yazdım ve paramı manuel olarak geri verdiler.
Paranızı geri alabilmeniz çok iyi. Yanlış hatırlamıyorsam 4 ya da 5 sene önce bende binancede işlem yaparken yanlış ağı seçmiştim ve para heR iki tarafa da ulaşmamıştı. Bana paranın hesabıma geri yatması için 200 dolar gibi bir miktar istemişlerdi ve paranın geleceğinin de garantisini vermediler. 500 dolarım çöp olmuştu. Dikkatli olun paribu inisiyatifli davranmış.

erc-20 tabanlı bir ağa gönderim sağladıysanız türetme adresleri aynı olduğu için diğer ağda da aynı adrese erişim sağlayabilirsiniz aslında. Kısacası, eth adresinizi bsc poligon vb. ağlarda da kullanabiliyorsunuz. Paribu uğraşmak istememiş. key sistemleri aynı. istese kurtarabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı