PC için şerit LED önerisi

Sağlıklı olur herhangi bir sakıncası olacağını ısı dışında sanmıyorum ama görüntü olarak kesinlikle vasat ve ucuz oluyor. Eğer parlaklığı ayarlanabilir akıllı bir led şerif almazsanız, taktığınız şeritler odayı aydınlatır. Tabii kişiden kişiye değişir dediklerim ama ben önermiyorum. Onun yerine odanızda pcyi kurduğunuz köşe ya da duvara alabileceğiniz led şeritlerle daha hoş görüntü verebilirsiniz diye düşünüyorum. Altta yaptığım gibi.
20220803_205459.jpg

Sağlıklı olur herhangi bir sakıncası olacağını ısı dışında sanmıyorum ama görüntü olarak kesinlikle vasat ve ucuz oluyor. Eğer parlaklığı ayarlanabilir akıllı bir LED şerif almazsanız, taktığınız şeritler odayı aydınlatır. Tabii kişiden kişiye değişir dediklerim ama ben önermiyorum. Onun yerine odanızda PC'yi kurduğunuz köşe ya da duvara alabileceğiniz LED şeritlerle daha hoş görüntü verebilirsiniz diye düşünüyorum. Altta yaptığım gibi.
Eki Görüntüle 1668446

Sistem sizin mi? Güzel duruyor bu monitor ayağını nereden aldınız?

Sağlıklı olur herhangi bir sakıncası olacağını ısı dışında sanmıyorum ama görüntü olarak kesinlikle vasat ve ucuz oluyor. Eğer parlaklığı ayarlanabilir akıllı bir LED şerif almazsanız, taktığınız şeritler odayı aydınlatır. Tabii kişiden kişiye değişir dediklerim ama ben önermiyorum. Onun yerine odanızda PC'yi kurduğunuz köşe ya da duvara alabileceğiniz LED şeritlerle daha hoş görüntü verebilirsiniz diye düşünüyorum. Altta yaptığım gibi.
Eki Görüntüle 1668446

Merhaba kusurra bakmayın eski bir konuda alakasız bir mesajla rahatsız edeceğim ama arka planınızda bulunan şerit ışığın ve mikrofonunuzun marka ve ismini söyler misiniz?

Merhaba kusurra bakmayın eski bir konuda alakasız bir mesajla rahatsız edeceğim ama arka planınızda bulunan şerit ışığın ve mikrofonunuzun marka ve ismini söyler misiniz?
Selamlar.
Işığın markasını hatırlamıyorum. Led çubuk şeklinde aratıp trendyol üzerinden bütçenize uygun olanı alabilirsiniz.
Mikrofon, HyperX Quadcast S

Yeni konular

Geri
Yukarı