PDF masaüstü dosya kapağı

keremkarakaya

Megapat
Yer
Istanbul
RAM
16GB 2400MHz
SSD veya HDD modeli
512GB
Ekran kartı
3050Ti
Anakart
Lenovo
İşlemci
R5 6600H
Merhaba iyi sosyaller.
Windows 11 Pro işletim sistemli bilgisayarımın masaüstünde bulunan PDF uzantılı dosyaların kapakları görünmemektedir. Dosya ön izlemesi olması gereken dosya simgeleri siyah olarak görünmektedir. Varsayılan PDF görüntüleyicisini değiştirdiğim halde bir değişiklik olmuyor. Konuyla ilgili desteklerinizi bekliyorum.
Simge boyutlarında değişiklik yaptığım zaman görünüyor ancak bir süre sonra tekrar siyah oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Denetim Masasından Sistemi açın, Gelişmiş Sistem Ayarlarına girin, sonra Gelişmiş sekmesinin altında Performans yazan yerden ayarları açın, Görsel efektler menüsünde Simgeler yerine küçük resimler göster tikini işaretleyin.

Denetim Masası'ndan Sistemi açın, Gelişmiş Sistem Ayarlarına girin, sonra Gelişmiş sekmesinin altında Performans yazan yerden ayarları açın, Görsel efektler menüsünde Simgeler yerine küçük resimler göster tikini işaretleyin.

Hepsi işaretli.
Farklı uygulamaların veya dosyaların küçük resmi görünüyor fakat PDF uzantılı dosyaların küçük resmi görünmüyor.

Hepsi işaretli.
Farklı uygulamaların veya dosyaların küçük resmi görünüyor fakat PDF uzantılı dosyaların küçük resmi görünmüyor.
Adobe Acrobat için, sol üst köşedeki Menüden>Tercihlere girin, Genel sekmesinde “Windows Gezgininde PDF minik resim önizlemelerini etkinleştir” kutucuğu var, tiki işaretleyin sorununuz çözülür.

Son düzenleme:
Etkin, sorun devam ediyor.
Denedim çalışıyor hocam, illa olması lazım. Tiki işaretledikten sonra tamam deyip kaydedin, Adobe kısa bir yükleme install yapıyor ve önizleme resimleri aktif oluyor.

Dosya Ekleri

• D3586B62-A5D6-4B68-8335-AC5E033C31F7.jpeg
    D3586B62-A5D6-4B68-8335-AC5E033C31F7.jpeg
    127,3 KB · Görüntüleme: 45

Geri
Yukarı