PES Mobile ağ hatası veriyor

İşletim sistemi
Android
Wi-Fi'yi kapatıp aç, olmazsa Konami ID ile yeniden giriş yapabilirsin. Bende de bu veya benzeri bir hata olduğunda ikisinden birisi çözüm oluyor genellikle. Eğer hatadan sonra oyun hep ana sayfaya atıp giriş yapmaya çalışıyorsan Konami ID ile giriş yap yeniden.

Wi-Fi'yi kapatıp aç, olmazsa Konami ID ile yeniden giriş yapabilirsin. Bende de bu veya benzeri bir hata olduğunda ikisinden birisi çözüm oluyor genellikle. Eğer hatadan sonra oyun hep ana sayfaya atıp giriş yapmaya çalışıyorsan Konami ID ile giriş yap yeniden.

Ağa girdifim Konami ID şeyini unuttum başka çözüm yolu yok mu?

Ağa bir de nereye basarsam aynı hatayı veriyor oynayamiyorum Konami'den çıkış uapamiyorum oyun böyle kaldı

Ağa girdifim Konami ID şeyini unuttum başka çözüm yolu yok mu?

Ağa bir de nereye basarsam aynı hatayı veriyor oynayamiyorum Konami'den çıkış uapamiyorum oyun böyle kaldı
Konami ID'yi unuttuysan benim bildiğim başka bir çözüm yolu yok. Email ve şifreni direkt kaybettiysen hesap da ip üzerindedir. Eğer Google Play hesabına bağlı ise oyunu silip yükleyip Google Play Games hesabından aktarım yapabilirsin ama riskli olur. Daha bilgili birisi cevap verirse bu konuya sizin için de daha iyi olur.

Konami ID'yi unuttuysan benim bildiğim başka bir çözüm yolu yok. Email ve şifreni direkt kaybettiysen hesap da IP üzerindedir. Eğer Google Play hesabına bağlı ise oyunu silip yükleyip Google Play Games hesabından aktarım yapabilirsin ama riskli olur. Daha bilgili birisi cevap verirse bu konuya sizin için de daha iyi olur.

Tamam eyvallah

Geri
Yukarı