PlayStation 1 aslında Nintendo konsolu olacaktı...

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Sony ilk başlarda PlayStation 1'i bir Nintendo oyun konsolu olarak tasarlamıştı. Yani Nintendo için donanım yapmıştı. Fakat Nintendo projeden vazgeçince Sony elindeki tasarımı çöpe atmadı ve kendi konsolunu yapmaya karar verdi. Ve böylece PlayStation doğmuş oldu...

Bu kafayla batar çünkü şirket aptallar tarafından yönetiliyor. Umarım da batar. Oyunlarını doğru düzgün PC'ye çıkarmayan aptal bir firma bence. Mario'yu yapmış olması umrumda değil. Bütün Japon oyun şirketlerinden nefret ediyorum. Konami, Nintendo. Hepsi aptal firmalar ve batmaya mahkumlar.

Hocam çok satış yapmak için, saçma hareketler yapıyorlar. Tek platform için oyun yapmanın mantığı nedir ki ? Daha çok para kazanacaklarına kendilerini batırmaya çalışıyor. Ne kadar konsolcu varsa o kadarda PC oyuncusu var. Bize yapılan bu eylemi kınayalım :)

İyi Forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nintendo 125 yıl önce 1889 yılında kurulmuş bi firma, batmasını daha çok beklersiniz gibi geliyor bana. Bir de aptallar tarafından yönetiliyor mu bilmiyorum ama birkaç sene önce Sony de çok büyük global bir kriz yaşadı, Nintendo'nun yöneticileri aptalsa, Sony'ninkileri düşünemiyorum bile.

Bu kafayla batar çünkü şirket aptallar tarafından yönetiliyor. Umarım da batar. Oyunlarını doğru düzgün PC'ye çıkarmayan aptal bir firma bence. Mario'yu yapmış olması umrumda değil. Bütün Japon oyun şirketlerinden nefret ediyorum. Konami, Nintendo. Hepsi aptal firmalar ve batmaya mahkumlar.

Hocam ağzına sağlık yemin ederim. Her zaman demek istemişimdir bunu. :):)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı