PlayStation 2 alınırken nelere dikkat edilmeli?

Xen

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, meraktan ötürü PlayStation 2 almak istiyorum. Hangi kasası, hangi yazılım versiyonu makbuldür? Elbette ikinci el alacağım, dikkat edilmesi gereken şeyler nelerdir?

Kimleri slim olanları sorunsuz bulurken kimileri fat olanları daha orijinal ve gerçek buluyor. En son çıkanları hikaye kitabı gibi bence de fat olan çok baba duruyor. Bakımları yapılırsa ve gözünde sorun çıkmazsa -orijinal oynayacaksanız- fat daha iyi gibi.

Ama koleksiyoncu değilseniz sadece makineyi elinizde tutacaksanız, illegal oyunları olanlar daha iyi gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PlayStation 2 almak istediğinden emin misin? Yani yorum yaparken de kararsız kaldım biraz. Yazım yanlışı yapmışsınız olabileceğini düşünüyorum. Belki de PlayStation 4-5 falan demek istedin. Yazım yanlışı yoksa da: Bu zaman da PlayStation 2 çok gereksiz gibime geliyor evet bir classic ama en fazla 1 ay falan eğlenip bırakırsın eğlencesi😅. Kontrol için oyun CD'si yerleştirip sesine dikkat etmeli. Kulağa kötü gelen bir sürtünme sesi olursa hemen bırak kaç diyebilirim😁.

PlayStation 2 almak istediğinden emin misin? Yani yorum yaparken de kararsız kaldım biraz. Yazım yanlışı yapmışsınız olabileceğini düşünüyorum. Belki de PlayStation 4-5 falan demek istedin. Yazım yanlışı yoksa da: Bu zaman da PlayStation 2 çok gereksiz gibime geliyor evet bir classic ama en fazla 1 ay falan eğlenip bırakırsın eğlencesi😅. Kontrol için oyun CD'si yerleştirip sesine dikkat etmeli. Kulağa kötü gelen bir sürtünme sesi olursa hemen bırak kaç diyebilirim😁.
Tamamen geçici bir meraktan dolayı almak istiyorum. Anladığım kadarıyla FAT kasa makbul olanı. Teşekkürler.

Geri
Yukarı