PlayStation 5 vs Xbox Series X

Ben sevdiğim oyunları tekrar tekrar oynamayı ve platinlemeyi seven biriyim bu şekilde içerisinde her şeyi oynasam da uzun süre götürür diye düşünüyorum 😁

Hocam konuyu biraz başka yere çekiyorum ama oyun alırken cebiniz hiç yorulmuyor mu PS oyun fiyatlarına baktımda ben 100 liralık oyun alırken bile içim gidiyordu eskiden Steam'de.

Hocam konuyu biraz başka yere çekiyorum ama oyun alırken cebiniz hiç yorulmuyor mu PS oyun fiyatlarına baktımda ben 100 liralık oyun alırken bile içim gidiyordu eskiden Steam'de.
Şuana kadar 8 oyun aldım ve bunlara 900 lira verdim hocam. Eskiden bir oyuna 30 lira vermeye bile çekinirdim artık o oyun hak ediyorsa fiyatını veriyorum, görüşlerim değişti. Ortalama veya çöp oyunları direk almıyorum. PS Plus götürüyor zaten The Last Of Us Part 2, God Of War Ragnarok gibi alacağım birkaç oyun kaldı sadece.

Şu ana kadar 8 oyun aldım ve bunlara 900 lira verdim hocam. Eskiden bir oyuna 30 lira vermeye bile çekinirdim artık o oyun hak ediyorsa fiyatını veriyorum, görüşlerim değişti. Ortalama veya çöp oyunları direk almıyorum. PS Plus götürüyor zaten The Last of Us part 2, God of War: Ragnarök gibi alacağım birkaç oyun kaldı sadece.

Hocam bende sistem dizdim öyle Valorant oynuyorum oyun falanda alamıyorum ortada kaldım Game Pass almayı düşünüyorum belki o olabilir bir de Steam hesabımdaki birkaç oyun.

PS5 alıp yanına PS Plus çekseydiniz keşke. Game Pass içerisinde sevdiğiniz oyunlar varsa alabilirsiniz, bir süre oyalar.

Bencede en mantıklısı Game Pass korsan denemek istedim geçen 10 dk sonra falan mavi ekranı yedim sonra normalde ölüm sessizliğinde çalışan PC'nin fanları bir anda uçak gibi olunca direkt sildim.

Bencede en mantıklısı Game Pass korsan denemek istedim geçen 10 dk sonra falan mavi ekranı yedim sonra normalde ölüm sessizliğinde çalışan PC'nin fanları bir anda uçak gibi olunca direkt sildim.
PC kullanırken korsana girişmiştim, bahsettiğiniz sorunlar bende meydana gelmemişti. PS oyunlarını oynamanızı mutlaka öneriyorum fakat fiyatları ateş pahalısı, ne diyeceğimi bilemedim. PS tarafında PS Plus ve oyun takas imkânı gerçekten büyük nimet fakat PC'de korsan dışında PS oyunlarına erişmek isterseniz yüksek ücretleri gözden çıkarmak dışında yapabileceğiniz pek birşey yok. Olmadı ucuz key satan sitelere bakarsınız veya Steam paylaşımlı hesap.

Son düzenleme:
PC kullanırken korsana girişmiştim, bahsettiğiniz sorunlar bende meydana gelmemişti. PS oyunlarını oynamanızı mutlaka öneriyorum fakat fiyatları ateş pahalısı, ne diyeceğimi bilemedim. PS tarafında PS Plus ve oyun takas imkânı gerçekten büyük nimet fakat PC'de korsan dışında PS oyunlarına erişmek isterseniz yüksek ücretleri gözden çıkarmak dışında yapabileceğiniz pek bir şey yok. Olmadı ucuz key satan sitelere bakarsınız veya Steam paylaşımlı hesap.

Steam paylaşımlı hesap mantıklı gibi 5 10 TL'ye bu tarz hesap satan yerler var oralardan bir bakarım.

Geri
Yukarı