Çözüldü PS 5'te 34 inç monitör tam ekran olmuyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hectorjulian

Picopat
Daha fazla  
PS5'imi 34 inç monitörüme bağladım ancak kenarlarda siyah şeritler oluyor. Bu da oyun zevkini baltalıyor. Bunun bir çözümü var mı yoksa 34 inç monitörleri cihaz desteklemiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
34 inç değil, Ultra geniş monitörleri desteklemiyor PS5.

Monitörüm bu hocam. Yani yapacak bir şey yok mu? PS bu duruma neden el atmamış ki? Ultra geniş monitörleri kullanan sayısı da her geçen gün artarken. Bu durum kötü olmuş. Vallahi bilseydim bu monitör yerine PS takıp sorunsuz oynayabileceğim Ultra geniş olmayan başka monitör alırdım. (Gerçi PC kısmında da çok memnunum.)

Son düzenleme:
PS5'te 16:9 olan görüntüyü 21:9 a zorluyorlar. Monitörün menüsünde bu ayar var ise yapılabilir.
Tamamdır hocam dediğin gibi monitör menüsünden hallettim. Şimdi artık tam ekran oldu. Teşekkür ederim.

Hocam şimdi ben monitörden sorunu hallettim ya şimdi görüntü zorlanmıyor değil mi? PS5 ten yapmadığım için.

Bir de konu çözüldü ya konuyu çözüldü olarak nasıl işaretliyoruz?

Son düzenleme:
Tamamdır hocam dediğin gibi monitör menüsünden hallettim. Şimdi artık tam ekran oldu. Teşekkür ederim.

Hocam şimdi ben monitörden sorunu hallettim ya şimdi görüntü zorlanmıyor değil mi? PS5 ten yapmadığım için.

Bir de konu çözüldü ya konuyu çözüldü olarak nasıl işaretliyoruz?
Arkadaşın mesajına rapora tıklatıp konu çözüldüye basın iyi günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı