Oyun PS4 için hikayeli oyun önerisi

Baskan66

Decipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba. Öncelikle tüm sosyal halkının bayramı mübarek olsun, namazı kılanları Allah kabul etsin. Size bir sorum olacak. Babam bana PS4 için bayram hediyesi olarak bir oyun alacak. Bütçe yok ama ben hikaye oyunu istiyorum. Şu ana kadar sadece Uncharted 4 oynadım hikaye oyunu olaraki.

Kafamdakiler şunlar; RDR2 Ultimate, Witcher 3, TLOU 2. ne düşünüyorsunuz? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Öncelikle tüm sosyal halkının bayramı mübarek olsun, namazı kılanları Allah kabul etsin. Size bir sorum olacak. Babam bana PS4 için bayram hediyesi olarak bir oyun alacak. Bütçe yok ama ben hikaye oyunu istiyorum. Şu ana kadar sadece Uncharted 4 oynadım hikaye oyunu olaraki.

Kafamdakiler şunlar; RDR2 Ultimate, Witcher 3, TLOU 2. ne düşünüyorsunuz? Şimdiden teşekkürler.

Kessinlikle RDR 2

RDR2 Ultimate, Witcher 3, TLOU 2 üçüde güzel oyun. The Witcher 3'ü en sona bırakman tavsiyem. Hem yapım yılı hem de atmosfer olarak diğer iki oyun kadar önde değil. RDR 2 ağır bir oyundur ama zaten kovboylu bir oyun hızlı olmaz. Last of Us iyidir. Uncharted iyidir. Güzel oyunlar. 3 oyunuda bitirmiş biri olarak oynayan birini pişman etmez. Uncharted ile 4 olsun. İyi oyunlar.

RDR2 , Days gone.

Yeni konular

Geri
Yukarı