Psikiyatriye gitmek sicile işler mi?

Xoxoxo

Kilopat
Merhaba, devlet hastanesinde psikiyatri randevusu oluşturdum. Ancak şu an iptal ettirdim. Biraz araştırma yaptım sicile işlenir vs deniyor ileride askerlik, polis olma durumu veya devlet memuru atamalarında önüme çıkar mı? Psikiyatriye gitmedim randevu oluşturdum, iptal ettirdim. Sicilime işlenmiş midir? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gidersen asker olma gibi durumlarda sicile işlendiği için önüne çıkabiliyor ama iptal ettiysen bir problem olmaz.

Ben ailem tarafından Psikiyatriye götürüldüm. Psikoz tanısı aldım maalesef. Zorunlu hastaneye yatırıldım. Askerlik muaf tutuldu. Psikiyatriye kız giren dul çıkar. Lütfen bu linki incele. Psikolog İzzet Güllü ile canlı yayın yaptım başıma gelenleri de anlattım lütfen izle.

Askerlik muaf olunca şok market bile iş vermedi eledi.

Ne tanı koyacağı ve ne ilaç vereceğine göre sıkıntı olur.
Randevuyu iptal ettirdim bir ayrılık yaşadım bir kaç ay kafaya taktım onun için almak istedim ama bu tür olaylar var galiba ondan dolayı gitmek istemedim randevuyu iptal ettirdim ilaç tanı vs koyulmayacak e nabızda iptal randevu olarak gözüküyor inşallah ileride önüme engel olmaz

Ben ailem tarafından Psikiyatriye götürüldüm. Psikoz tanısı aldım maalesef. Zorunlu hastaneye yatırıldım. Askerlik muaf tutuldu. Psikiyatriye kız giren dul çıkar. Lütfen bu linki incele. Psikolog İzzet Güllü ile canlı yayın yaptım başıma gelenleri de anlattım lütfen izle.

Askerlik muaf olunca şok market bile iş vermedi eledi.
Çok geçmiş olsun insanlar ruh sağlığını korumak için doktorlara gidiyorlar ilaç alıyorlar ancak böyle ileride önümüze çıkacaksa daha yıpratıyorlar gerçekten çok saçma bir ülkede yaşıyoruz

Psikiyatriye gitmedim randevu oluşturdum, iptal ettirdim. Sicilime işlenmiş midir? Teşekkürler.
Randevu alıp iptal ettiysen birşey olmaz. Korkma sen hasta değilsin. Duygular bozulmaz hasta olmaz sadece değişir mevsimler gibi. Olması gereken bu. Kışta olacak, baharda, yazda.
images.jpeg

images (1).jpeg

images (2).jpeg

Yorumda zırvalamışlar. Rapor çıkmadığı ya da yatış olmadığı sürece hiçbir yerde karşına çıkmaz.

Yorumda zırvalamışlar. Rapor çıkmadığı ya da yatış olmadığı sürece hiçbir yerde karşına çıkmaz.
Sadece 1 defa gitmesi tanı alması için yeterli. Tanı alınca anında askerlik muayenesi esnasınsa sağlık ocağında çıkıyor sonra yine Psikiyatriye yönlendiriliyor. Bu tür hastalıklar kalıtsal olarak yakınlarında veya çocuklarında olabileceği için onlarda askerlik muayenesinde Psikiyatriste gitmek zorunda. Psikiyatristlerin en büyük hayali herkese tanı koymak ve ilaçlamak. Leblebi gibi antidepresan dağıtmak. İçme sularına ilaç karıştırmak isteyen Psikiyatri Nazi Almanyası faşizm, ırkçılık kökenlidir. Psikiyatrinin niyeti kötüdür. Benim hayatımı zindan etti başkalarının hayatı zindan olmasın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben Psikiyatriye ailem tarafından zorla götürüldüm. Hemen Majör Depresyon tanısını bana ilaç karteli hekim Majör Depresyon tanısını çaktı. Hastaneye falan yatış o dönemde olmadı. Askerlik muayenesi geldiğinde sağlık ocağında Majör Depresyon tanısı kaydı çıktı ve Psikiyatriye gönderildim. Hani yatış olmadan ve rapor çıkmadan karşısına çıkmazdı? Orada Psikoz tanısını yapıştırdı psikopat psikiyatristler zorla beni deliler hastanesine kapattılar. Zorla ilaç verildi burnum kanadı. Kalıcı cinsel işlev bozukluğu, akatazi, tardif diskinezi, tardif distoni, kalıcı huzursuzluk, memelerdr büyüme, aşırı yürüme isteği gibi korkunç yan etkiler ortaya çıktı. Demir parmaklıklı tımarhaneye kapatılmak onuruma dokundu. Zorla beton ve nallama iğnesi atıldığı için tecavüz edilme hissine kapıldım ve psikolojim psikopat psikiyatri tarafından darma duman edildi. O gün bu gündür yaşasın antipsikiyatri kahrolsun faşist zorla dayatmacı sağlık politikaları.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı