PttAVM'de satılan Adidas Superstar ayakkabı orijinal mi?

Spidertliman

Hectopat
Yer
Sivas
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kuzenim almış gelip gösterdi. Üretim tarihi eski, depoda kalmış ürünler olduğu için ucuzmuş. Yorumlarda da orijinal demişler. Ayakkabıda barkod var, her şeyi orijinaliyle uyuşuyor. Sizce gerçekten orijinal midir? Dediğim gibi kuzenim getirdi ben baktım orijinaliyle uyuşuyor. Çoğu kişi de orijinal olduğunu söyleyip öneriyor.

Link.

Kuzenim almış gelip gösterdi. Üretim tarihi eski, depoda kalmış ürünler olduğu için ucuzmuş. Yorumlarda da orijinal demişler. Ayakkabıda barkod var, her şeyi orijinaliyle uyuşuyor. Sizce gerçekten orijinal midir? Dediğim gibi kuzenim getirdi ben baktım orijinaliyle uyuşuyor. Çoğu kişi de orijinal olduğunu söyleyip öneriyor.

Link.

Çakması bile bu fiyattan pahalı. Biraz inceleme ile "piyasadakilerin aynısı" olduğunu gördüm. Bu sanırım çakmanın da çakması. Alınmaz.

Link.

PTT AVM'de PTT satmıyor farklı 3. şahıslar sattığı için sahte olabilir zaten üründe orijinal diye bahsetmemiş büyük ihtimalle orijinal değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı