QCY GTC alınır mı?

Pek de bilindik marka değil. Onun yerine Haylou Solar LS05 Öneririm.
QCY, Xiaomi'nin alt markalarından biridir. Kulaklık içi kulaklık konusunda en iyi f/p ürünlere üreten markalardan biri. Hafife almamak lazım. Çin'in en büyük bluetooth kulaklık markası olarak da geçer. Aynı Haylou gibi bir firma diyebiliriz.

QCY, Xiaomi'nin alt markalarından biridir. Kulaklık içi kulaklık konusunda en iyi F/P ürünlere üreten markalardan biri. Hafife almamak lazım. Arkadaşın kulaklığı için değil genel konuşuyorum bu arada.

Haylou da aynı şekilde Xiaomi alt marka.
İkisi arasında şahsi fikrim hala Haylou yönünde.

1 haftadır kullanıyorum saati genel olarak iyi işini yapıyor ancak uygulaması bildirim ekranında ve üst bildirim barında sürekli kalıyor, tek butonla ram temizliği yapıncada -ki ben çok kullanırım- uygulama kapanıyor ve bağlantı kesiliyor. Buna bir çözüm bulamadım onun dışında dediğim gibi bildirimler sorunsuz geliyor, şarjıda ortalama kullanımda 3-4 günü rahat çıkarıyor.

QCY, Xiaomi'nin alt markalarından biridir. Kulaklık içi kulaklık konusunda en iyi F/P ürünlere üreten markalardan biri. Hafife almamak lazım. Çin'in en büyük Bluetooth kulaklık markası olarak da geçer. Aynı Haylou gibi bir firma diyebiliriz.

QCY Xiaomi'nin alt markası değil diye biliyorum. Xiaomi'den daha önce kulaklık üretiyordu. Xiaomi için kulaklık üreten, mi ekosisteminde ürünleri satılan bir marka olması lazım.

Geri
Yukarı