Çözüldü R5 5500 GTX 750 Ti macOS Monterey kurulum hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Görkem97

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
XPG 8 GB
SSD veya HDD modeli
Kingston NV2 500 GB M.2 SSD
Ekran kartı
GTX 750 Ti
Anakart
Gigabyte B550 DS3H
İşlemci
R5 5500
Merhaba, bilgisayarıma Windows'un yanına macOS Monterey yükleyecektim fakat kurulumda şöyle bir hata aldım. Yardımlarınız için teşekkürler.

IMG_0706.jpeg

Maalesef farklı bir yöntem yok. Bilgisayarınıza GTX 750 Ti yerine farklı bir AMD ekran kartı takmanız gerekiyor.
Tamamdır. Yardımınız için çok sağolun. Teşekkürler ederim.

Maalesef farklı bir yöntem yok. Bilgisayarınıza GTX 750 Ti yerine farklı bir AMD ekran kartı takmanız gerekiyor.
İyi günler teknopat sosyalde gezerken aşağıdaki konuyu gördüm. Orada GTX750ti ekran kartının macOs High Sierra sürümünü desteklediğini yazmışlar. Siz ne diyorsunuz?

Son düzenleme:
Tamamdır. Yardımınız için çok sağ olun. Teşekkürler ederim.

İyi günler Technopat sosyalde gezerken aşağıdaki konuyu gördüm. Orada GTX750 Ti ekran kartının macOS High Sierra sürümünü desteklediğini yazmışlar. Siz ne diyorsunuz?

Ekran kartınız destekliyormuş evet ama MacOS'u kurduktan sonra ekran kartı değil işlemdeki iGPU kullanılır ve kurduktan sonra NVIDIA ekran kartını tanıtman gerekiyor. Senin işlemcinde bir iGPU bulunmuyor. Doğrudan kuramazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı