R5 5600 sistem için PSU önerisi

Bütçe
psu için 2k küsür

Kalamarr

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Student
Arkadaşlar toplu sipariş vereceğim bu gece. PSU da kararsız kaldım. Sistemim bu yardımcı olan ve olmak isteyen arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum.

İşlemci: R5 5600.
RAM: 3200 mghz 16 GB.
Anakart: ASUS Prime B450M-A II.
SSD: Samsung 500GB 970 EVO Plus NVMe M.2 SSD.

Parçalar ile ilgili sorusu olan sorabilir veyahut önerisi olan da öneri verebilir şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar toplu sipariş vereceğim bu gece. PSU da kararsız kaldım. Sistemim bu yardımcı olan ve olmak isteyen arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum.

İşlemci: R5 5600.
RAM: 3200 mghz 16 GB.
Anakart: ASUS Prime B450M-A II.
SSD: Samsung 500GB 970 EVO Plus NVMe M.2 SSD.

Parçalar ile ilgili sorusu olan sorabilir veyahut önerisi olan da öneri verebilir şimdiden teşekkürler.

Hocam SSD nasıl bende 1TB almayı düşünüyorum şu an SATA SSD mevcut 240GB.

Ekran kartı nedir?
1060 takmayı düşündüm ama işlemcim güçlü olduğu için daha yüksek bir ürün gerekiyormuş sanırım. bir süre apu kullanacağım. ekran kartı içinde pek yüksek bir şey almayacağım

Power Link Böyle bir şey var aklımda hangisi iyidir sence

Hocam SSD nasıl bende 1TB almayı düşünüyorum şu an SATA SSD mevcut 240GB.
Reis arkadaşım aldı güzel diyor bende aldım. Samsung'un her ürününe aşırım resmenn sırf bunun için yine alırım.

Bütçe ne hocam

Komple sistem için
2k küsür bütçe ayırdım sadece psu için. sistemin diğer donanımları tamam. yazdığım donanımlara uygun psu bulsam yeter. : )

1060 takmayı düşündüm ama işlemcim güçlü olduğu için daha yüksek bir ürün gerekiyormuş sanırım. bir süre apu kullanacağım. ekran kartı içinde pek yüksek bir şey almayacağım

Power Link Böyle bir şey var aklımda hangisi iyidir sence

Reis arkadaşım aldı güzel diyor bende aldım. Samsung'un her ürününe aşırım resmenn sırf bunun için yine alırım.

2k küsür bütçe ayırdım sadece psu için. sistemin diğer donanımları tamam. yazdığım donanımlara uygun psu bulsam yeter. : )
anladım hocam, gamerforce marka hiçbirşey alınmaz, psu zaten alınmaz. high power veya msı mag tercih edebilirsiniz

Şu model uygundur. Üstteki Element BR 650 yine aynı şekilde uygundur.

Şu model uygundur. Üstteki Element BR 650 yine aynı şekilde uygundur.
Teşekkür ederimm

Yeni konular

Geri
Yukarı