R5 7600 4060 Ti sistem nasıldır?

Neyse vatandan alırsam başıma bunun geleceğini biliyordum en azından sadece ekran kartım bi tık kötü

Dostum internetten almak yerine kazık satan kurumsal mağazalardan alırsan her türlü kazıklanırsın hazır sistem işlerinde. İtopyada da kazıklanacaktın merak etme. İşlemci ve ekran kartına yüklemen gereken bütçeyi markaya verdiğin için kazıklanıyorsun zaten.

Mesela bu sistem seninkinden çok çok daha iyi ve bütçe 60k olursa 7800x3d'li versiyonunu diziyorsun.
Eki Görüntüle 2188120

7500F ile 7600 arasında FPS açısından fark yok aynı gibi düşünebilirsin.
Bu hangi site

Neyse vatandan alırsam başıma bunun geleceğini biliyordum en azından sadece ekran kartım bi tık kötü

Bu hangi site
Gamegaraj. Shark-7A diye aratırsanız sistemi bulursunuz ben özelleştirerek attım size.

Almışsınız artık. İkna edebiliyorsanız ailenizi ikna edip iade etmeye çalışın. Gerçekten arada fark var ama edemezsenizde üzülmeyin artık olmuş bitmiş. En azından 8GB VRAM'i yok ileriki süreçte bu büyük bir artı olur.

Gamegaraj. Shark-7A diye aratırsanız sistemi bulursunuz ben özelleştirerek attım size.

Almışsınız artık. İkna edebiliyorsanız ailenizi ikna edip iade etmeye çalışın. Gerçekten arada fark var ama edemezsenizde üzülmeyin artık olmuş bitmiş. En azından 8GB VRAM'i yok ileriki süreçte bu büyük bir artı olur.
Teşekkürler

Geri
Yukarı