Çözüldü R7 250 Fortnite FPS düşüşü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eren.Bayram.

Hectopat
Kek günü
Önceden güzel ayarlarda 100 FPS aldığım Fortnite'da (önceden dediğim 2 gün önce) ekran kartımı guncelledim ve FPS 30-50-60 degisiyor.

Sistemim:

R7 250 2 GB GDDR3
X4 860K 4.0GHz OC
8 GB RAM

Be yapabilirim FPS'im durduk yere düştü oyunu sildim geri yükledim gine düzelmedi? Format attirsam ise yarar mı?

Çözüm
Eski sürücünü yüklemek için güncel sürümü temiz bir şekilde kaldırman gerekli. Windows'u güvenli mod ile başlat. DDU programıyla güncel sürücülerini sil. Windows 10 Kullanırken Güvenli Moda Nasıl Girilir? - Technopat
Eski sürücüyü kur bir daha kontrol et.
Hala aynıysa oyuna gelen güncellemelerden dolayı düşmüş olabilir.
Eski sürücü de kurdum fakat oyuna bir güncelleme gelmedi 2 saat önce 100 aliyosam bu işlemlerden sonra düştü
Güncellemeyi geri almayı deneyebilirsin.
Yaptım fakat geri alınca ekran kartını kapatıyor eski sürüm yükledim Gine ayni

Ekran kartın belki de ömrünü yitiriyordur, ne kadar kullanıldığına bağlı belki de bir arızası vardır. Aklıma bunlar geliyor.

Eski sürücünü yüklemek için güncel sürümü temiz bir şekilde kaldırman gerekli. Windows'u güvenli mod ile başlat. DDU programıyla güncel sürücülerini sil. Windows 10 Kullanırken Güvenli Moda Nasıl Girilir? - Technopat

Çözüm

Teşekkürler düzeldi artık eski FPS sayilarimi alabiliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı