R9 380 Fan devri sorunu

Makaleler
4
Yer
Manisa/Salihli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar dün R9 380 ekran kartımın üstü tozlandığı için temizlemek istedim. Ekran kartımda koruyucu plaka yok yani o çivi gibi şeylerin üstünde duruyor toz. PC'yi kapadım ve o yeri ıslak mendil ile temizledim. Daha sonora oyunlarda fan hızı auto'da sürekli 55 civarı olurken bu işlemi yaptıktan sonra 70 lere kadar çıkıyor ve sesi rahatsız ediyor. Manuel olarak 55 filan yapıyorum fakat önceden 55-60 geçmeyen fan devri şuan 70-72 lerde dönüyor. Bu sorun ıslak mendil ile temizlediğimden mi kaynaklanıyor?

Güncel

Güncel

Sonuçta ıslak mendilin içinde kimyasallar bulunuyor kartı garantiye gönderin bi kontrol etsinler diğer parçalara zarar verebilir.
Peki ben bu kartı topladığım siteye mi yollayacağım yoksa kartımın model fabrikasına mı?

Model: Sapphire

Kartı "Oxyd bilişim" den aldım. Mail adreslerine mail attım fakat 2 hafta oldu geri döüş yapmadılar. Çok mağdurum. Fakat bu olay bir sorun mu değil mi sizde de böyle miyoksa bende bir sorun mu var?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı