Rampage V902 alınır mı?

Aewnl

Zeptopat
Daha fazla  
Bütçem maksimum. 7000 o fiyata Rampage V902 güzel göründü bir YouTube videosunda denk geldim ve bayağı sevdim. Şimdi hemen ben söyleyeyim önereceğiniz ürünlerin sıfırı bulunamıyor. Thrustmaster T150 Amazon'da yok 2. eli de temiz durmuyor ama V902'nin ikinci eli de temiz duruyor ayrıca istediğim yerde bulunuyor sıfırı ama size de danışmak istedim. Oynayacağım oyunlar ETS 2 gibi oyunlar, yarış oyunları oynamam büyük ihtimal. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Bende sizinle aynı görüşteydim bütçeyi yükseltip G29 aldım alabiliyosanız kesinlikle G29 almalısınız Force feedbacki çok güzel çalışıyor geri titreşimi çok güzel tırla takla atınca masa titriyor kahve suyu döküyorum aşırı zevkli.

Dipnot Rampage gibi Çin'de üretilip etiket basılan hiçbir markanın ürünü alınmaz hele 8 bin TL gibi bir ürünse hiç almayın daha iyi.

Direksiyon seti alacaksanız en az 11-12 bin TL'yi gözden çıkarmanız gerek, daha altında ölü bölge çok fazla oluyor oyundan zevk almak yerine sinir olursunuz.

Bütçeyi az daha artırıp 2. el G29 al derim. Aslında Rampage direksyionlardan V995 FFB alınabilir gibi dursa da malzeme kalitesi olarak çok kaliteli durmuyor. FFB olmayan direksiyon setlerine de hiç para vermeye gerek yok, oyuncak gibi oluyorlar. En azından kötü de olsa bi FFB şart.

Geri
Yukarı