Razer Barracuda X mercury vs Logitech G X Pro

LockedZ

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Cok uzun suredir kulaklık almayi dusunuyorum fakat fiyatlar malum. Şu an elime bir miktar para gecti ama hangisini alacagima karar veremiyorum. Logitech G PRO X kablolu ve konfor olarak Razer'in arkasında kaldigi soyleniyor. Mikrofon olarak Logitech bir tik daha onde. Razer'da hosuma gitmeyen olay THX yazilimi icin 19 dolar istemeleri. Tum ekolayzir ayarlari oradan yapiliyor. Ama bir indirim kodu veriyolarmis sanirim yani çok da rahatsiz edecegini dusunmuyorum.
Kulakligi hem oyun hem film icin kullanacağım ve uzun sure basimdan cikmayabilir. Bundan dolayi konfor benim icin onemli.
Şimdiden yanitlariniz icin cok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cok sağ olun hocam. Siz olmasaniz alt modele o kadar para verecektim :D
Elimde istediğiniz ürün var ve satıyorum. İndirimden almıştım. Konu linki burada kapalı kutu bir şekilde duruyor. Hem siyahı hem beyazı vardı, siyah olanı kullanıyorum ve beyaz olanı satıyorum. Almayı düşünürseniz Discord : skunkvevo

Elimde istediğiniz ürün var ve satıyorum. İndirimden almıştım. Konu linki burada kapalı kutu bir şekilde duruyor. Hem siyahı hem beyazı vardı, siyah olanı kullanıyorum ve beyaz olanı satıyorum. Almayı düşünürseniz Discord: Skunkvevo.

Ben bu konuyu okumustum :D. Eğer fikrim kesinlesirse yazacagim teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı