Oyun Razer hariç 4000TL kablosuz kulaklık önerisi

Bütçe
4500

Berkay_00

Decapat
Kulaklığı genelde oyun için kullanacağım.

Şu anda kablolu Cloud 2 kullanıyorum. Aşağı yukarı 4000 civarı kablosuz kulaklık alacağım. Razer dışı yazmamın sebebi ise Kraken v3Pro almıştım ve 1 2 gün önce elime ulaştı. Hem yazılımı çok karışık, hem ses seviyesi az geldi. Ses tekliyor gibiydi ve iade ettim. Razer dışında kulaklık istiyorum. SteelSeries'in aşağıdaki modelleri aralarındaki farklar nedir? G733'ya da başka kulaklık önerir misiniz? SS'ye G733'e göre daha sağlam diye duymuştum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230530-231834.jpg
    Screenshot_20230530-231834.jpg
    93,2 KB · Görüntüleme: 60
Arctis 7 kullandım G733 kullanıyorum. İki kulaklığı da öneririm G733 sağlamlık konusunda bence hiçe atılacak gibi kötü değil hatta Arctis 7'ye göre tasarım konusunda daha sağlam diyebiliriz ama ses konusunda bir tık sesi az olabilir tabii bangır bangır kulaklık aramıyorsan ideal.

O bütçede SteelSeries yerine Logitech veya Corsair'e yönelin bence.

Tasarımlarını sevmiyorum hocam.

1 hafta önce Amazon'dan Logitech G PRO X Wireless satın aldım 4250 TL'ye bir bak keystonebar satıcının ismi ürün duruyorsa tereddüt etmeden satın al harika bir kulaklık.

Yurt dışı ise garantisi olmuyordu galiba ama bakacağım teşekkür ederim.

Arctis 7 kullandım G733 kullanıyorum. İki kulaklığı da öneririm G733 sağlamlık konusunda bence hiçe atılacak gibi kötü değil hatta Arctis 7'ye göre tasarım konusunda daha sağlam diyebiliriz ama ses konusunda bir tık sesi az olabilir tabii bangır bangır kulaklık aramıyorsan ideal.

Hocam peki attığım 3 model arasındaki farklar ne? Fiyatları neredeyse aynı.

1 hafta önce Amazon'dan Logitech G PRO X Wireless satın aldım 4250 TL'ye bir bak keystonebar satıcının ismi ürün duruyorsa tereddüt etmeden satın al harika bir kulaklık.

Yurt dışı ise garantisi olmuyordu galiba ama bakacağım teşekkür ederim.

G733'e kadar yükseldiysen G735 öneririm güzel kulaklık. Ses seviyesi ve kalitesi gayet iyi.

G735'i hiç duymamıştım ilk defa duyuyorum. Güzele benziyor ama çok fazla yazı ve video bulamadım çok tutulmuyor galiba.

G735'i hiç duymamıştım ilk defa duyuyorum. Güzele benziyor ama çok fazla yazı ve video bulamadım çok tutulmuyor galiba.
Sanırım tanıtılalı 6 ay falan oldu ben kullanıyorum gayet memnunum mikrofonu ve kulaklık ses kalitesi gayet iyi memnunum. Reklam gibi olmazsa Elraenn'de kullanıyor o adam boş icat kullanmaz diye düşünüyorum :D.

Alır almaz Logitech müşteri hizmetleriyle iletişime geçip ürünün orijinalliğini garanti durumunu sordum fiyat çok uygundu çünkü her şeye baktılar ürün sapasağlam garanti sürenizide başlattık gönül rahatlığıyla kullanabilirsin dediler fiyat performans oldu benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı