Razer Kraken 7.1 az ses geliyor

egeseeebbnnn

Femtopat
Daha fazla  
Oncelikle merhaba. Benim elimde Razer Kraken 7.1 oyuncu kulaklıgı mevcut. Gayet kalıtelı bır kulaklık ama PS4 konsolumun ses girisine taktigimda cok daha yuksek bir ses geliyor. Fakat PC'ye takınca aynı sesı alamıyorum. Daha dusuk bir ses aliyorum. Çözümü nedir? Bilgisi olan yardımcı olabılır mı?

Oncelikle merhaba. Benim elimde Razer Kraken 7.1 oyuncu kulaklıgı mevcut. Gayet kalıtelı bır kulaklık ama PS4 konsolumun ses girisine taktigimda cok daha yuksek bir ses geliyor. Fakat PC'ye takınca aynı sesı alamıyorum. Daha dusuk bir ses aliyorum. Çözümü nedir? Bilgisi olan yardımcı olabılır mı?
Yazılımından ses ayarlarını kontrol ettin mi?
Ekran görüntüsü 2024-01-24 131230.png
Denetim masasından ses bölümüne girip ordan kulaklığına sağ tıklayıp özellikler dedikten sonra böyle bir pencere açılacak. Orada ki pencereden enhancementsa girip ekran görüntüsü atabilir misin?

Eki Görüntüle 2094891
Denetim Masası'ndan ses bölümüne girip oradan kulaklığına sağ tıklayıp özellikler dedikten sonra böyle bir pencere açılacak. Oradaki pencereden enhancementsa girip ekran görüntüsü atabilir misin?

Dostum o Boost kısmı cıkmıyor bende.

Anakartındaki ses kartı güçsüzdür muhtemelen. Çözümü harici ses kartı almak.

Gigabyte B450M S2H?

Eki Görüntüle 2094891
Denetim Masası'ndan ses bölümüne girip oradan kulaklığına sağ tıklayıp özellikler dedikten sonra böyle bir pencere açılacak. Oradaki pencereden enhancementsa girip ekran görüntüsü atabilir misin?

Dostum o kısım yok dedim ya sana cıkmıyor işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı