Razer Synapse Mouse profillerine .exe dışında oyun tanımlayamamak

kudret

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Öncesinde Logitech G402 kullanmaktaydım. Artık çok eskidiği için Razer Basilisk V3 kullanmaya başladım.
Razer Synapse uygulaması içerisinde tıpkı Logitech'in G HUB yazılımda olduğu gibi uygulamadan uygulamaya atladıkça mouse profilleri arasında geçiş yapılabiliyor.
Bunu oynadığım oyunlar ve uygulamalar arasında profil geçişi şeklinde yapmak istiyorum. Ancak uzun süredir oynamakta olduğum AceOnline isimli oyunun çalıştığı dosya biçimi ".exe" değil ".ATM" şeklinde ve Razer Synapse programı oyunu tanımlayamıyor.

Gözat kısmında ise ".exe" filtresi olduğu için kendimde tanımlayamıyorum.

1689212523569.png

Konu ile ilgili yapabileceğim herhangi bir çözüm yolu var mıdır?
Bu gibi basit bir sorun için bu güzel fareyi bırakasım yok.

#2 . atm uzantılı dosyayı gözat menüsünde direkt dosya yolu olarak yazıp seç yapınca bir şekilde kabul etti.

Ancak bu kez de oyun ekranında iken Razer synapse herhangi bir şekilde oyunda olduğumu algılamıyor ve doğal olarak yaptığım profil tanımlamalarını mouse'a aktarmıyor.

Hal böyle iken öngörebildiğim tek çözüm yolu bilgisayarda kullandığım TÜM programların exe dosyalarını Razer Synapse'a tanımlayıp default olarak mouse'u kullanacağım ve geri kalan asıl uygulanmasını istediğim oyun için mouse un asıl default profilini istediğim gibi değiştireceğim.

Ama gerçekten bu çok ama çok salakça olacak...

Çözüm önerilerine açığım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı