RC uçak simülasyon programı önerisi

RC uçak mı yoksa FPV drone mu? Açıkçası FPV quad için simülasyonlar işe yarar ama uçak için aynısını diyemem. LOS uçmak başka bir şey zira. Eğer uçak ya da sabit kanat bir cihazla ciddi olarak uçmayı düşünüyorsanız, bilen birisi ile çalışın ya da eğitim alın.

Steam'de olanları değerlendirmem gerekirse, FPV Freerider derdim. Her ne kadar liftoff daha güzel grafiklere sahip olduğu için, güzel gibi görünse de, fizik motorunun çok yanlış olduğunu düşünüyorum, FPV Freerider a göre.

Rc uçak mı yoksa FPV drone mu? Açıkçası FPV Quad için simülasyonlar işe yarar ama uçak için aynısını diyemem. Los uçmak başka bir şey zira. Eğer uçak ya da sabit kanat bir cihazla ciddi olarak uçmayı düşünüyorsanız, bilen birisi ile çalışın ya da eğitim alın.

Steam'de olanları değerlendirmem gerekirse, FPV freerider derdim. Her ne kadar liftoff daha güzel grafiklere sahip olduğu için, güzel gibi görünse de, fizik motorunun çok yanlış olduğunu düşünüyorum, FPV freerider a göre.

Cevabınız için sağ olun hocam. Sabit kanat uçak için düşünüyorum. Kumandam var başlangıç için simülasyon sonrasında kendi yapacağım modele fırçalı motor ile acemilik atıp fırçasız sisteme geçeceğim. Fırçasız malzemeler daha pahalı o yüzden malzemeleri pert etmek istemem. İlerleyen zamanlarda uzun vadeli modelimi oluşturacağım. Düşüncem bu yönde.

Geri
Yukarı