Çözüldü RDR2 EMP.dll bulunamadı hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

MrMay

Femtopat
Daha fazla  
RAM
32,0 GB (kullanılabilir: 31,8 GB)
Ekran kartı
NVIDIA GeForce GTX 1650.
İşlemci
11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400H @ 2.70GHz 2
RDR2 EMP.dll bulunamadı hatası aldım ve bunu diğer konulara bakarak birazını anladım. Antivirüs uygulaması o dosyayı karantinaya alıyormuş fakat ben bu dosyayı bir türlü karantinadan çıkartamadım. Av uygulamasını devre dışı bırakmayı denedim ama bu sefer de setup.exe sorununu verdi. RDR2'yi indirmek için ne yapmalıyım, adım adım gösterir misiniz?
@Jayce

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-01-26 174726.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-26 174726.png
    51,4 KB · Görüntüleme: 148
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Defender ayarlarından dışlanılan dosya olarak ekle emp.dll yi.

Ne demek istediğini anlamadım fotoğraf göderebilir misin?

RDR2 EMP.dll bulunamadı hatası aldım ve bunu diğer konulara bakarak birazını anladım. Antivirüs uygulaması o dosyayı karantinaya alıyormuş fakat ben bu dosyayı bir türlü karantinadan çıkartamadım. Av uygulamasını devre dışı bırakmayı denedim ama bu sefer de setup.exe sorununu verdi. RDR2'yi indirmek için ne yapmalıyım, adım adım gösterir misiniz?
@Jayce

Şu anda oyunu ve dosyalarını sildim. Tekrardan yüklüyorum sıfırdan uygulamadaki güvenlik duvarını ve koruyucuyu kaldırdım bakalım şimdi bir sorun bulacak mı?

@Jayce

Eğer gelecekte siz de böyle bir sorun yaşarsanız sorunu çözmenin yolunu buldum.
Şöyle ki antivirüs uygulamanızdaki güvenlik duvarını ve Auto protect i kapatıyorsunuz ve oyunun dosyalarını eksiksiz silip en baştan yüklüyorsunuz sonrasında sorun kendiliğinden çözülüyor emp.dll uygulamaya takılmadan oyun yükleniyor ve keyfinize bakıyorsunuz. Bana yardımcı olan herkese teşekkür ederim. Saygılarımla maydanoz kafa.
Hocam antivirüs kaldırmış doğru.

EMP.dll EMPRESS'in crack dosyası olduğu için birçok AV yazılımı EMP.dll'i zararlı yazılım olarak algılıyor. Eğer düzgün bir kaynaktan indirdiyseniz aslında sorun yok, Denuvo'nun katili EMPRESS'e ait :) "Bu programı hariç bırak" butonuna tıklayın.

EMP.dll Empress'in crack dosyası olduğu için birçok av yazılımı EMP.dll'i zararlı yazılım olarak algılıyor. Eğer düzgün bir kaynaktan indirdiyseniz aslında sorun yok, Denuvo'nun katili Empress'e ait :) "bu programı hariç bırak" butonuna tıklayın.

Bu programı hariç bırak butonuna tıklayınca hiçbir şey değişmiyor.

Defender ayarlarından dışlanılan dosya olarak ekle emp.dll yi.

Ne demek istediğini anlamadım fotoğraf göderebilir misin?

@Jayce

Şu anda oyunu ve dosyalarını sildim. Tekrardan yüklüyorum sıfırdan uygulamadaki güvenlik duvarını ve koruyucuyu kaldırdım bakalım şimdi bir sorun bulacak mı?

@Jayce

Eğer gelecekte siz de böyle bir sorun yaşarsanız sorunu çözmenin yolunu buldum.
Şöyle ki antivirüs uygulamanızdaki güvenlik duvarını ve Auto protect i kapatıyorsunuz ve oyunun dosyalarını eksiksiz silip en baştan yüklüyorsunuz sonrasında sorun kendiliğinden çözülüyor emp.dll uygulamaya takılmadan oyun yükleniyor ve keyfinize bakıyorsunuz. Bana yardımcı olan herkese teşekkür ederim. Saygılarımla maydanoz kafa.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı