Sürprizbozan Red Dead Redemption 2 onur sistemi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Oakenshield

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,
RDR2'ye yeni başladım. Onurlu bir karakter olmayı planlıyorum. Neredeyse hiç ama hiç kötülük yapmıyorum :D fakat şöyle bir şeyle karşılaştım az önce, görev icabı şu domuzlara bakan bir silahşoru öldürdüm. Sonrasında adamın çiftliğindeki bir tavuğu fırlatma bıçağıyla öldürdüm. Yemek için tabii ki, fakat onurum - puan aldı. Neden böyle bir şey oldu? Bir keresinde de yerde can çekişen birini öldürdüm diye gene onurum düşmüştü :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Çünkü birisinin malını çaldınız. Gidip vahşi doğada siz avlasaydınız sorun olmazdı. Gerçekçi düşünün.

Yolda yardım isteyen birine yardım etmiştim. Sonrasında bana silah çekip rehin aldı onu öldürdüm diye onur düşmüştü. Sistem biraz garip.

Onurun yaptığın her eyleme göre değişiyor ve oyun içinde farklı durumlar oluşmasına sebep oluyor. Nasıl oynamak istersen ona göre yani. Biraz gariplikleri var çok takmamak lazım :D

RDR2 de onurunu söylediğim şekillerle arttırabilirsin yolda gördüğün kişilere selam verebilirsin sokakta para isteyen kişilere para verebilirsin yardım isteyen kişilere yardım edebillirsin daha bir çok şekilde arttırabilirsin . onurun da şu şekilde düşebilir durduk yere birini dövdüğün zaman düşebilir aynı şekilde birini kışkırttığın zaman da düşer. hayvan öldürdüğün zaman düşer birini öldürdüğün zaman düşer ölen veya bayılan birinin üstünü arayınca da düşebilir.

Geri
Yukarı