Recovery Redmi Note 5 TWRP ekranında kaldı

Megamii

Centipat
Daha fazla  
Telefonumun ROM'unu değiştirecektim. ADB'den TWRP ekranına geçiş komutunu yazdım ve TWRP ekranı geldi ama hiçbir şey olmuyor, öylece kaldı, kapatıyorum. Açınca yine TWRP ekranı, ADB'den komut da yazamıyorum. Ne yazarsam yazayım "waiting for device" yazıyor. Daha önce TWRP'ye geçmek için ADB kodu yazdığımda böyle olmamıştı. Değiştirmeyi geçtim, telefonu açmak istiyorum sadece. Redmi Note 5 kullanıyorum, daha önce hiç böyle olmamıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Wipe menüsünden System'i ya da Vendor'u silmiş olabilir misiniz? Çünkü cihaza wipe attıysanız açılmaması gayet normal. ROM'u tekrardan flashlamayı deneyin.

Wipe menüsünden System'i ya da Vendor'u silmiş olabilir misiniz? Çünkü cihaza wipe attıysanız açılmaması gayet normal. ROM'u tekrardan flashlamayı deneyin.

ROM flashlamaya çalıştığımda "error cannot load" diyor, TWRP flashlamaya çalışınca da öyle diyor.
Fastboot modunda Fastboot Devices'e baktığımda ise "? Fastboot" yazıyor. Üstelik bir şey yapmadım sadece TWRP'ye geçip ROM kuracaktım oracıkta TWRP ekranında kaldı ben bir şey yapamadan.

Yeni konular

Geri
Yukarı