Çözüldü Redmi Note 9 Pro şarj adaptörü kaç W?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar Redmi Note 9 Pro telefonu alırken yanında bu şarj adaptörünü vermişlerdi. Telefon Max 33W destekliyor ayrıca Turbo şarjı destekliyormuş. O yüzden 33W kablo alacağım. Yanında verilen adaptör 33W destekliyor mu? Resme bakabilir misiniz?

WhatsApp Image 2023-11-20 at 19.05.30.jpeg

Arkadaşlar bu ürün işimi görür mü orjinal midir ?
Orijinal değil diye biliyorum hocam.

Orijinal değil diye biliyorum hocam.
Eğer yazmasaydınız oradan direkt sipariş verecektim bilgi için teşekkür ederim.
Yakınımdaki 1,2 ilçedeki mi storeları arayıp sordum hiç birinde yok işin garibi hiç kablo adaptör falan satmıyorlar elimizde yok gelir mi bilmiyorum deyip kapattılar orjinal alabilsem iyi olurdu.

Eğer yazmasaydınız oradan direkt sipariş verecektim bilgi için teşekkür ederim.
Yakınımdaki 1,2 ilçedeki mi storeları arayıp sordum hiç birinde yok işin garibi hiç kablo adaptör falan satmıyorlar elimizde yok gelir mi bilmiyorum deyip kapattılar orjinal alabilsem iyi olurdu.
Hocam istanbuldaysanız eğer doğubank iş hanında kaçakcılar var. Onlar yurtdışından getirdikleri kaçak cihazların kutusundan çıkan orijinal şarj aletlerini satıyorlar.
Almışken geleceğe yatırım için 120W bile alabilirsiniz. Telefonunuz tam 120W hızında şarj olmaz ama destekleyen laptopları veya gelecekte alacağınız cihazları bile hızlı şarj edersiniz. Ben oradan 120W şarj aleti aldım. Telefon 12T sıfırdan yüze 20 dakikada geliyor.

Hocam istanbuldaysanız eğer doğubank iş hanında kaçakcılar var. Onlar yurtdışından getirdikleri kaçak cihazların kutusundan çıkan orijinal şarj aletlerini satıyorlar.
Almışken geleceğe yatırım için 120W bile alabilirsiniz. Telefonunuz tam 120W hızında şarj olmaz ama destekleyen laptopları veya gelecekte alacağınız cihazları bile hızlı şarj edersiniz. Ben oradan 120W şarj aleti aldım. Telefon sıfırdan yüze 20 dakikada geliyor.
Yeri bana biraz ters ama boş bir vakit bulduğumda bakayım büyük bir yer anladığım kadarıyla.

5 Volt 3 Amper yani 15W'dir.
Hocam vizelere çalışıyorum fazla bakma vaktim olmadı da eğer vaktiniz varsa resimdeki o adaptör için bu kabloyu alacağım uyumlu mudur ?

Son düzenleme:
Yeri bana biraz ters ama boş bir vakit bulduğumda bakayım büyük bir yer anladığım kadarıyla.

Hocam vizelere çalışıyorum fazla bakma vaktim olmadı da eğer vaktiniz varsa resimdeki o adaptör için bu kabloyu alacağım uyumlu mudur ?
Hocam uyumludur ama daha ucuza bulursunuz bence.

Geri
Yukarı