Custom ROM [Resmi değil] Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 (T290) PixelExperience 13 GSI ROM

Eki Görüntüle 2097847

Samsung Galaxy Tab A8 2019 (T290) için PixelExperience GSI.
Cihazınızın brick olması kurtarılmaz duruma gelmesine. ve Knox 0x1 olmasına göze alarak bu işlemi yapınız. Heribert Yavuz sorumluluk kabul etmez.
Ana bant sürümü T290XXS5cwg5.
Çalışan özellikler.
Kamera Wi-Fi BT ses titreşim GPS vb. bütün pixel özellikleri.
Diğer özellikler (vendor ile gelen).
Şarj akımı ve dolma süresi doğru. Cihaz kapalı iken şarj olmakta.
Çalışmayan özellikler.
Pil tasarrufu. Çift tıklayarak açılma. MTP.
Yaşadığım sorunlar.
Kasma sorununu otomatik döndürmeyi kapatarak çözdüm.
Spotify çalmıyor çalsa bile 5 dakika sonra kapanıyor. Çözümü bütün bildirimlere izin vererek çözdüm.
Eklemek istediklerim mevcut.
Pixel ROM olduğu için ağır ama günlük kullanıma uygundur. RAM kullanımı en düşük 1.6 GB.
Kurulumu Odin üzerinden yapılmaktadır.
ROM linki. Pixelexpt290S5.tar

Eki Görüntüle 2097932

Kurduktan sonra birkaç kez yineden başlayacaktır cihazınız. Recovery ye atması durumunda factory data reset yaparak işleme devam edebilirsiniz.
ROM'dan görüntüler.

Eki Görüntüle 2097949

Eki Görüntüle 2097941

Eki Görüntüle 2097942

Eki Görüntüle 2097944

Eki Görüntüle 2097947

Cihazı Kurarken Wi-Fi'a bağlamayı ihmal etmeyin. GMS servislerinin hatalı çalıştığına denk geldim.

Hocam bende an error has occured while updating the device software ve only official released binaries are allowed hatası verdi nasıl çözeceğim bunu. Cihaz S5 sürümde T290.

Arkadaşlar Odin fail verdi tablette hala çubuk dolmadan Odin modedan çıkarsam ne olur? @Heribert Yavuz.

Acil cevap.

Bootloader kilidini açtın mı?

Hocam bu ROM'dan pixel 14 romunuza geçerken sıkıntı çıkartır mı acil cevap bekliyorum.

ROM altyapıları farklı. Factory data reset yapman gerekiyor.

Hocam bende an error has occured while updating the device software ve only official released binaries are allowed hatası verdi nasıl çözeceğim bunu. Cihaz S5 sürümde t290.

OEM ve bootloader açık mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı