Ring Of Elysium Steam Api İnit Failed Hatası

AreYouOkey

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, ben steam üzerinden Ring Of Elysium'u indirdim. Fakat oyunu açmaya çalıştığımda şöyle bir hata ile karşılaşıyorum:

aaaaaaaa.png

İnternetten araştırdım fakat başka yaşayan yok galiba. Yaptığım şeyler:
  • Steam'i kaldırıp yüklemek.
  • Oyunu baştan yüklemek.
  • Oyun dosyalarını doğrulamak.
Böyle bir şey yaşayan var mı ? Başka oyunlarda Steam Api İnit Failed hatası alanlar var. Ama saçma şeyler yapmışlar. Çözüm falan gösteren yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, ben steam üzerinden Ring Of Elysium'u indirdim. Fakat oyunu açmaya çalıştığımda şöyle bir hata ile karşılaşıyorum:

Eki Görüntüle 333818

İnternetten araştırdım fakat başka yaşayan yok galiba. Yaptığım şeyler:
  • Steam'i kaldırıp yüklemek.
  • Oyunu baştan yüklemek.
  • Oyun dosyalarını doğrulamak.
Böyle bir şey yaşayan var mı ? Başka oyunlarda Steam Api İnit Failed hatası alanlar var. Ama saçma şeyler yapmışlar. Çözüm falan gösteren yok.
Bu oyunda bana DLL eksik hatası veriyor. Komple DLL'leri yeniden yükledim ama sonuç alamadım. Sıkıntılı bir oyun sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu oyunda bana DLL eksik hatası veriyor. Komple DLL'leri yeniden yükledim ama sonuç alamadım. Sıkıntılı bir oyun sanırım.
Beraber oynayacaktik tüm arkadaşlarımda açıldı bende boyle bir hata verdi. Bende çözüm bulamadım doğal olarak. Logfile'a bakacak bir arkadaş yok mu acaba ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı