RKS Sniper 50 Pro vs Mondial Snappy XI 100 CC

Ali Emir Günay

Hectopat
Arkadaşlar yazin bu iki motordan birini almayi dusunuyorum. RKS Sniper modellerinin geneli 135 CC'ye cevirilmis durumda ama cevreme sorduğumda hiz limitoru oldugunu soylediler. Yazilim atariz dedigimde beyni yaniyor demislerdi o yuzden Mondial'in 2022 model Snappy XI 100 CC olan modelini dusunmeye başladım. Bu konuda yardimci olabilir misiniz bana? Hangisini almam daha mantikli olur?

Arkadaşlar yazin bu iki motordan birini almayi dusunuyorum. RKS Sniper modellerinin geneli 135 CC'ye cevirilmis durumda ama cevreme sorduğumda hiz limitoru oldugunu soylediler. Yazilim atariz dedigimde beyni yaniyor demislerdi o yuzden Mondial'in 2022 model snappy XI 100 CC olan modelini dusunmeye başladım. Bu konuda yardimci olabilir misiniz bana? Hangisini almam daha mantikli olur?

Pro versiyonları 110CC Pro X versiyonları ise 135CC çevrilebiliyor. Snappy hakkında bilgilm yok onun hakkına bir şey diyemeceğim. Limitör ise bilgisayardaki Molex kablo gibi direk çıkabiliyor onda herhangi bir sorun yaşamazsınız. 5 saniyenizi almaz. Fakat bu motorlar normalde 50CC olduğu için zorlamaya gelmiyor. Ben tapagaz değil de beni işten eve evden işe taşısın hızla alakam yok diye alabilirsiniz. Sniper Pro kullanıyorum ortalama 3500 km tecrübem mevcut. Sorunuz olursa yazarsınız.

Geri
Yukarı