RTX 3060 sistem LoL'de 200 FPS üstüne çıkamıyor

sadece numan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba RTX 3060'ım var LoL'de nedense 200 FPS üstü çıkmıyor işlemcim AMD Ryzen 5 5500 işlemciden kaynaklı olabilir mi? Öylese de ekran kartına veya bilgisayara bir zarar gelir mi? Darboğaz açısından bilgisayarı Vatan'dan hazır sistemden almıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba RTX 3060'ım var LoL'de nedense 200 FPS üstü çıkmıyor işlemcim AMD Ryzen 5 5500 işlemciden kaynaklı olabilir mi? Öylese de ekran kartına veya bilgisayara bir zarar gelir mi? Darboğaz açısından bilgisayarı Vatan'dan hazır sistemden almıştım.

Donanımsal bir sorun olduğunu zannetmiyorum. Riot'un repair toplu vardı onunla kontrol edip Riot destek ekibine iletmeniz en doğru karar olur.

Bir sıkıntı var bende de 3070 ti ryzen 5 3600x var 150 fps alıyorum ve düşüyor. Lol işlemci ağırlıklı olduğundan olabilir.
Sorunu Buldum Kral Ekran Kartımız Yüksek Oldugu İçin İşlemci Onun Yanında Düşük Kalıyor Ve Bize Ekran Kartının Gücünü Ancak %25 falan kullandırıyor sorun bu sanırsam sizde doğrulayabilirsiniz

Sorunu Buldum Kral Ekran Kartımız Yüksek Oldugu İçin İşlemci Onun Yanında Düşük Kalıyor Ve Bize Ekran Kartının Gücünü Ancak %25 falan kullandırıyor sorun bu sanırsam sizde doğrulayabilirsiniz
Evet zaten lol'de gtx 1050'den sonra ekran kartının tamamı kullanılmıyor fazla geliyor. sağlam bir işlemci lazım bir de benim ram tek kanal onu çift kanal yapmam lazım bir de 2k monitör aldın mı tam olur. para biriktiriyorum. senin ram tek kanal mı çift kanal mı

2 kanal sanırsam 16 GB RAM var yani anlayacağın sadece ekran kartımız güzel diğer sistem biraz kötü geliyor ekranın kartının yanında.
:D

Geri
Yukarı