RTX 4070 laptopta ETS 2 Türkiye haritasında 0xc0000025 hatası veriyor

Farukturkan

Femtopat
Daha fazla  
ETS 2'de 2K24 YKS haritasında oynarken hep aynı yerde oyundan atıyor. En az 6-7 kere denedim ve bir kere hata aldım. Hatayı da ekledim.

Bu sorunu yaşayıp da çözen var mı?

Veya çözümünü bilen var mı?

Not: RTX4070 laptop kullanıyorum. Sistemin kaldırmaması gibi bir durum yok ve sürücüler güncel.

WhatsApp Image 2024-01-17 at 15.12.51.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde bu hatayı alanlara aşağıdaki uygulamaların güncel olup olmadığı tavsiye edilmiş, eğer güncel değilse güncelleyin. Diğer bir neden ise oyunda bulunan eksik dosyadan kaynaklı olduğu, Steam üzerinden oynuyorsanız oyun dosyalarını bütünlüğünü doğrulayın yada olmadı silip tekrar kurun.

• Visual Studio C++
  • DirectX
  • Microsoft Net Framework

Sorununuz güncel olmayan veya sorunlu modlardan kaynaklı.Tüm modların kullandığınız oyun sürümüyle uyumlu olduğundan emin olun.Oyun hiç açılmıyorsa mod klasöründen modları başka bir klasöre atıp oyuna giriş yapın,eğer açılıyor ise mod yöneticisinden 2K24 YKS haritası sorun çıkarıyorsa uyumluluğunu(güncelliğini) başka mod varsa onlarda dahil olmak üzere kontrol edin.Sorun çözülürse uyumsuz modları güncel olanlarla değiştirip oyuna devam edebilirsiniz.

Sorun çözülmeme durumunda:
-Oyun dosyalarını doğrulayın.Steam herhangi bir sorunla ilgili dosyaları indirecek ve oyuna yama yapacaktır.
-Windows kaynaklı 0xc0000025 hata kodu bulunmasına karşın buradaki hata ile herhangi bir alakası yok fakat sorun çözülmez ise(çözeceğini hiç mi hiç düşünmüyorum çünkü steam zaten bu uygulamaları oyuna göre uygun sürümü ayarlamakla yükümlü.)

Microsoft Visual C++/.NET Framework/DirectX'i güncelleyin.​

-Eğer bu işlemden sonra sorun çözülmez ise oyunun yüklü olduğu Hdd veya Ssd'yi hdd sentinel ile kontrol ediniz.

Umarım sorununuz çözülür.

Geri
Yukarı