Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

StrangeH1Z1

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu açıyorum normal açılıyor. Oyuna giriş yaparken loading felan gözükmüyor giriş sesi geliyor ama görüntü yok. Ekranın bildigim kısımlarına tıklıyorum ve renkler degişiyor ancak yine görüntü yok beyaz görüntüler var. Sanırsam harfler aşırı büyük. Görüntü zoom yapılmış gibi yardım edin lütfen. 48 saattir sabah kalkıyorum akşama kadar ugraşıyorum ancak çözüm bulamadım. Başka bu hatayı yaşayanlar var ancak onlar da yapamamış ve googlede böyle bi hata ve çözümü yok.

1VbkpA.png

Çözüm
Abi merhaba. Rust windows 10'a geçince hem sorun düzeldi hem de biraz daha az RAM yiyor ve biraz daha sağlıklı çalışıyor. Ama windows 10'da bilmem gereken birşeyler varmı kapatılcak veya sistemimi daha kullanışlı yapıcak?

Ve çok saol abi yardımların için tekrardan.
Öncelikle işletim sisteminiz nedir? Ayrıca ekran kartınız ve ekran kartı sürücü sürümünüzü de belitin.

• ATI Radeon HD 4800 series 1 GB GPU
  • 12 GB G.Skill RAM
  • Amd phenom II x4 955 provessor 4 cpu 3.2 ghz
Steamden dosyaları dogrulamakla kalmayıp tekrar kaldırıp indirip kurdum.
Format atıp tekrar kurdum ve oyunda 700 saat oynamam var. Biraz FPS düşüşü hariç oynamamda sıkıntı yoktu.

Abi merhaba. Rust windows 10'a geçince hem sorun düzeldi hem de biraz daha az RAM yiyor ve biraz daha sağlıklı çalışıyor. Ama windows 10'da bilmem gereken birşeyler varmı kapatılcak veya sistemimi daha kullanışlı yapıcak?

Ve çok saol abi yardımların için tekrardan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows 10 varsayılan olarak sorunsuz çalışıyor. Sistem Geri Yükleme'yi kapatabilirsin istersen.

Bende aynı sorunu yaşıyorum. Windows 7 64 bit işletim sistemi kullanıyorum. Oyuna giriyor fakat oyun ekranı bembeyaz, sanki oyuna tepeden bakıyorum. Aslında yapıların canları kapılar vs. gözüküyor. Mouseyi aşşağıya kaydırdığımda altımda deniz gözüküyor. Üç gündür aynı sorun var. Dosyaları doğruladım. Silip tekrar yükledim düzelmedi. PC'ye format attım yine düzelmedi. Yardımcı olur musunuz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende aynı sorunu yaşıyorum. Windows 7 64 bit işletim sistemi kullanıyorum. Oyuna giriyor fakat oyun ekranı bembeyaz, sanki oyuna tepeden bakıyorum. Aslında yapıların canları kapılar vs. gözüküyor. Mouseyi aşşağıya kaydırdığımda altımda deniz gözüküyor. Üç gündür aynı sorun var. Dosyaları doğruladım. Silip tekrar yükledim düzelmedi. PC'ye format attım yine düzelmedi. Yardımcı olur musunuz ?

Çözüm açık ve net: Windows 10'a geçeceksiniz. Windows 7 devri biteli yıl oldu. Bu tür eski işletim sistemlerini kullanmaya devam ettiğiniz sürece sorun yaşamaya devam edeceksiniz. Oyunlar için en iyi işletim sistemi Windows 10 64 Bit'tir. Windows 7'ye teknik destek vermiyoruz.

Çözüm açık ve net: Windows 10'a geçeceksiniz. Windows 7 devri biteli yıl oldu. Bu tür eski işletim sistemlerini kullanmaya devam ettiğiniz sürece sorun yaşamaya devam edeceksiniz. Oyunlar için en iyi işletim sistemi Windows 10 64 Bit'tir. Windows 7'ye teknik destek vermiyoruz.

W10'A geçtiğim takdirde düzelir mi?

Sizin durumunuzda kesin düzelir mi bilemiyoruz ama aşağıdaki durum güzel bir örnek:

Rust windows 10'a geçince hem sorun düzeldi hem de biraz daha az RAM yiyor ve biraz daha sağlıklı çalışıyor.

Kaldı ki 10'a geçmezseniz teknik destek veremeyeceğiz. 10'a geçtiğiniz halde sorun devam ederse Teamviewer ile bağlanıp çözüm sunuyoruz :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı