RX 550 sisteme Minecraft shader pack önerisi

asdasdasd1535

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler bir sorum olacaktı şimdi benim sistemim şu işlemci i5 3.nesil 3.20 GHz hızında RAM'larım 16 GB 1600 MHz hızında ekran kartım ise AMD RX 550 4 GB Minecraft'ta 1.18.2 sürümünde Max 60 90 arası falan FPS alıp oynayabileceğim ve sistemi fazla yormayacak birkaç shaders pack önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Complementary shader yükleyebilirsiniz. Shader ayarlarını değiştirerek isterseniz 1 FPS alırsınız, isterseniz 1000 FPS. En iyi shaderlardan biridir kendisi. En orta ayarlarda yani otomatik ayarlarda 48.
-65 arası FPS alıyorum GTX 1050 ile. Siz sabit 75 falan alırsınız.

Complementary shader yükleyebilirsiniz. Shader ayarlarını değiştirerek isterseniz 1 FPS alırsınız, isterseniz 1000 FPS. En iyi shaderlardan biridir kendisi. En orta ayarlarda yani otomatik ayarlarda 48.
-65 arası FPS alıyorum GTX 1050 ile. Siz sabit 75 falan alırsınız.
peki bu shaders söylediğim sistemi zorlarmı saatlerce oynama sonrası aşırı ısınma sorunu olurmuki ve sistemin 7 fanı var

Peki bu shaders söylediğim sistemi zorlar mı saatlerce oynama sonrası aşırı ısınma sorunu olurmuki ve sistemin 7 fanı var.

Sistemin fanı pek önemli değil. Önemli olan ekran kartının tasarımı ve fan sayısı. Ama bunlara bakmak da yetmez. MSI Afterburner indirin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodan yardım alarak kurulumu yapın. Sonra 1 saat shader ile oynayın. 85 dereceyi geçiyor mu bakın. Geçmiyorsa sorun yok.

Merhaba iyi günler bir sorum olacaktı şimdi benim sistemim şu işlemci i5 3.nesil 3.20 GHz hızında RAM'larım 16 GB 1600 MHz hızında ekran kartım ise AMD RX 550 4 GB Minecraft'ta 1.18.2 sürümünde Max 60 90 arası falan FPS alıp oynayabileceğim ve sistemi fazla yormayacak birkaç shaders pack önerebilir misiniz?
merhaba bir şey sormak istiyorum. ben de rx550 4 gb ekran kartı kullanıyorum. işlemci ryzen 5 3600, 32 gb ram var.
Ancak minecraft 1.16.5 sonrası sürümlere giremiyorum.(1.16.5 ve öncesi sorunsuz) 1.17 ve 1.18 kesinlikle açılmıyor. java, güncel ekran kartı sürücüsü falan her şeyi denedim. çıkış kodu -1073741819 veya -1 tarzı hatalar alıyorum oyun açılmadan çöküyor. loglarda sorun ekran kartı kaynaklı gibi gozukuyor. bu tarz bir sorunla karşılaştın mı merak ediyorum.

Kanka chocapic13 medium indir +60 garanti ederim ama belki cocapic high da kaldırır.
Merhaba bir şey sormak istiyorum. Ben de RX550 4 GB ekran kartı kullanıyorum. İşlemci Ryzen 5 3600, 32 GB RAM var.
Ancak Minecraft 1.16.5 sonrası sürümlere giremiyorum.(1.16.5 ve öncesi sorunsuz) 1.17 ve 1.18 kesinlikle açılmıyor. Java, güncel ekran kartı sürücüsü falan her şeyi denedim. Çıkış kodu -1073741819 veya -1 tarzı hatalar alıyorum oyun açılmadan çöküyor. Loglarda sorun ekran kartı kaynaklı gibi gozukuyor. Bu tarz bir sorunla karşılaştın mı merak ediyorum.

Kanka belki oyuna az RAM veriyor olabilirsin RAM vermeyi biliyor musun?
Bilmiyorsan TL Launcher mı kullanıyorsun? Yoksa oyunu satın mı aldın?

Geri
Yukarı