RX 6700 XT - AMD 5600 sistem kaça satılır?

Rugnus

Hectopat
Merhaba bilgisayarımı 5 ay önce kendim topladım, taşınmak zorunda kaldığım için satmam gerekiyor şu an. Ederi nedir ve en hızlı nerede satabilirim? Farklı farklı platformlar önerebilirseniz hepsine koyarım. Bugün diode lazerimi satamadım bilgisayarımı daha hızlı satarım diye düşünüyorum. Yardımcı olan herkese şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Anakart: ASRock B550M Steel Legend.
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600 3.5GHz
Ekran kartı: Sapphire RX 6700 XT.
Hafıza birimi:
Samsung PCI-e 4.0 nvme™ M.2 SSD 980 Pro, dahili katı hal sürücüsü, 1 TB, 80.15 X 22.15 X 2.38 (mm)
PNY CS900 dahili SSD SATA III, 2,5 inç, 1 TB, okuma hızı 535 MB/s'ye kadar.
RAM: Corsair RGB Pro SL 32 GB (4x8GB) DDR4 3600MHz C18 - beyaz.
İşlemci soğutucu: ID-Cooling SE-214-XT ARGB white.
Güç kaynağı: NZXT 750W C750 80+ Bronze yarı modüler güç kaynağı.
Kasa: Cooler Master Masterbox TD500 V2 mesh ARGB mid Tower beyaz Gaming kasa (TD500v2-wgnn-stu)

Son düzenleyen: Moderatör:
16-19k arası parça parça veya komple sistem olarak satılır büyük ihtimal.
Makul bir fiyat olur. Hatta uygun bile denebilir. Kullanılan parçalar ekseriyetle kaliteli. Ben bu fiyatı hızlı satmak için koyardım.

16-19k arası parça parça veya komple sistem olarak satılır büyük ihtimal.
Makul bir fiyat olur. Hatta uygun bile denebilir. Kullanılan parçalar ekseriyetle kaliteli. Ben bu fiyatı hızlı satmak için koyardım.
Daha iyi fiyat için parça parça satmak daha mı mantıklı acaba, 40-41 bine toplamıştım 5 ay önce ikinci el apple-motor-araba olmadığı sürece piyasalar hep düşük oluyor sanırım satasım hiç gelmiyor bu fiyata, bu arada facebook grupları mı yoksa ikinci el satış sitelerini mi önerirsiniz hızlı satmak için ikinci el bilgisayar alan firmaların reklamlarını gördüm ama sanki çok ölü fiyat verecekler gibi duruyor.

@celilemrednsmnt Bu arada hızlı satmak için değil normal satış fiyatı olarak ne koyardınız.

Son düzenleme:
25k yazardım. Pazarlıkla bir ihtimal 24'e falan verirdim.
Eyvallah saolasın bende tam 26 bine koydum bir sayfaya aldığım fiyata baktıktan sonra tam 40 bine almamışım kulaklık falan onların fiyatını düşünce, pazarlıkla 25'e gider inşallah 2 güne falan satılsa süper olur ama yapcak bişi yok bekleyeceğim hayırlısı

Eyvallah saolasın bende tam 26 bine koydum bir sayfaya aldığım fiyata baktıktan sonra tam 40 bine almamışım kulaklık falan onların fiyatını düşünce, pazarlıkla 25'e gider inşallah 2 güne falan satılsa süper olur ama yapcak bişi yok bekleyeceğim hayırlısı
Bence parça parça daha kolay satılır. İnsanlar daha düşük seviye kompanentler de olsa bu seviyede performans veren bir sistemi sıfır almak varken ikinci ele yönelmezler.

Parça parça nasıl fiyatlandırma yapabilirim bir fikrim yok ve sanki elimde parça kalır gibime geliyor. Diyot lazerimin ortur laser master 3 adam sadece lazer kafasını istedi ama ben topluca çok uyguna yazılımı dahil satıyorum, lazer kafasını satsam makine asla satılmaz. Gerçi bilgisayar parçaları farklı alıcısı olur. Tek umrumda olan 2-3 güne şunları elimden çıkartmak ne yapacağımı şaşırdım. Yardımcı olduğun için çok sağol

Bence parça parça daha kolay satılır. İnsanlar daha düşük seviye kompanentler de olsa bu seviyede performans veren bir sistemi sıfır almak varken ikinci ele yönelmezler.
Merhaba dostum benden işlemci soğutucu ve ekran kartı olmadan satarsanız düşünürüm diyen biri var ne kadar fiyat makul olur yardımcı olabilir misin

Son düzenleme:
Merhaba dostum benden işlemci soğutucu ve ekran kartı olmadan satarsanız düşünürüm diyen biri var ne kadar fiyat makul olur yardımcı olabilir misin
17500 fiyat çek.

Geri
Yukarı