RX470 kart i7 3930K işlemciye yeterli olur mu?

merthanurkmz

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Şu anda aktif kullandığım X3440 ve RX470 ekran kartım var. Bunu i7 3930K'ya yükseltmek istiyorum. İşlemcimi DDR3'ten çıkmak istemiyorum. Ekran kartım yeter mi, yeterli olur mu sizce?

Merhaba.

Ekran kartınız, i7 3930K işlemci ile birlikte, orta seviye oyunlarda iyi bir performans sunacaktır. Ancak, üst seviye oyunlarda veya yüksek grafik ayarlarında performans düşüklüğü yaşayabilirsiniz.

Ekran kartınızı yükseltmek isterseniz, GTX 1060 veya RX 580 gibi bir kart öneririm. Bu kartlar, i7 3930K işlemci ile birlikte, üst seviye oyunlarda iyi bir performans sunacaktır.

Umarım yardımcı olur.

Merhaba.

Ekran kartınız, i7 3930K işlemci ile birlikte, orta seviye oyunlarda iyi bir performans sunacaktır. Ancak, üst seviye oyunlarda veya yüksek grafik ayarlarında performans düşüklüğü yaşayabilirsiniz.

Ekran kartınızı yükseltmek isterseniz, GTX 1060 veya RX 580 gibi bir kart öneririm. Bu kartlar, i7 3930K işlemci ile birlikte, üst seviye oyunlarda iyi bir performans sunacaktır.

Umarım yardımcı olur.
çok teşekkür ederim

3930k i9 değil mi? Önerim 4. nesil i7 almanız olacaktır.
evet 4790k baktımda fiyatı bana uymadığından vazgeçtim

1070-1080 seviyesindeki kartları besleyebilir. RX 470 ile sıkıntı olmayacaktır.
teşekkür ederim

Merhaba.

Umarım yardımcı olur.
peki bu işlemci için anakart önerileriniz varmı

Geri
Yukarı