Çözüm Sahibinden "Olağan dışı erişim tespit edildi" hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yahya Nuroğlu

Kilopat
Makaleler
1
Az önce başıma geldi ve yanlışlıkla sorunu çözdüm. Evet yanlışlıkla. Sosyal'de böyle bir konu var mı bilmiyorum. Ondan konu açma gereksinimi duydum. Şimdi nasıl çözdüğümü anlatacağım.
1620073379280.png

Öncelikle karşınıza böyle bir ekran çıkıyor. (Destek kodunun altındaki siyah şeyi ben koydum. Normalde orada destek kodu yazar. Ama sizin bu koda ihtiyacınız yok).

Sorunu çözmek için ise CTRL + F5 yapıyorsunuz. Bu %99 işe yarar. %1'lik kısmın çözümünü ben de bilmiyorum 😀

Son düzenleme:
Bugün bana da denk geldi normal F5 işimi çözdü. Sanırım onlardan kaynaklı bir sıkıntı var.
Bir işsizlik yaptım. Normal F5 işimi görmeyince F5 tuşunun üzerine misket koyup markete gittim😁 Ama işe yaramadı. O sırada sol elimle tekrar F5'e basmak isteyince elim yanlışlıkla CTRL tuşuna dokundu ve sorun çözüldü. Olay biraz troll yani anlayacağınız.

Bir işsizlik yaptım. Normal F5 işimi görmeyince F5 tuşunun üzerine misket koyup markete gittim😁 Ama işe yaramadı. O sırada sol elimle tekrar F5'e basmak isteyince elim yanlışlıkla CTRL tuşuna dokundu ve sorun çözüldü. Olay biraz troll yani anlayacağınız.
Ctrl + F5 zaten "Hard Refresh" olarak da geçer, sayfayı tamamen baştan yükleyerek içeriğin en güncel halini görmenizi sağlar.

Geri
Yukarı