Samsung Galaxy A13 donuyor

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba Samsung Galaxy A13 (Helio G80) 128 GB telefonum var. 2.5 ay önce almıştım ve şu anda aşırı derece donmaya başladı. Uygulama geçişlerinde ve ana ekrandaki bazı geçişlerde 2 3 saniye boyunca donuyor hiçbir şey yapamıyorum. Bazen de aynı şekilde kasıyor. Ne yapabilirim? Telefonda daha 40 GB depolama var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam keşke Alt segment telefon almasaydınız. Eski bir Üst segment telefon almak daha mantıklı olur her zaman. Mesala bir A serisi almak yerine s8 veya s9 filan alsaydınız daha mantıklı olurdu.
Bu sadece Samsung için geçerli değil genel olarak tüm telefon markaları için geçerli ucuz telefon almak pişmanlıktır. Uygun bir şey isityorsanız eski modellere bakabilirsiniz. Dediğim gibi S8, S9 bunlar hala günümüzde kullanılacak telefonlardır.

Hocam keşke alt segment telefon almasaydınız. Eski bir üst segment telefon almak daha mantıklı olur her zaman. Mesela bir a serisi almak yerine S8 veya S9 filan alsaydınız daha mantıklı olurdu.
Bu sadece Samsung için geçerli değil genel olarak tüm telefon markaları için geçerli ucuz telefon almak pişmanlıktır. Uygun bir şey isityorsanız eski modellere bakabilirsiniz. Dediğim gibi S8, S9 bunlar hala günümüzde kullanılacak telefonlardır.

Babamda hala S8+ var, telefon çıktıktan 1 sene sonra aldı, pili dışında herşeyi sapasağlam.

Merhaba Samsung Galaxy A13 (Helio G80) 128 GB telefonum var. 2.5 ay önce almıştım ve şu anda aşırı derece donmaya başladı. Uygulama geçişlerinde ve ana ekrandaki bazı geçişlerde 2 3 saniye boyunca donuyor hiçbir şey yapamıyorum. Bazen de aynı şekilde kasıyor. Ne yapabilirim? Telefonda daha 40 GB depolama var.
Sorunu çözebildin mi şuanda aynı sorunu yaşıyorum. Birden oldu hiç anlamadım

Geri
Yukarı