Samsung Galaxy Buds 2 vs Haylou moripods TWS vs Huawei FreeBuds 5I

River16

Centipat
Daha fazla  
Merhaba kulaklık almayı düşünüyorum da birkaç model arasında kaldım. Müzik dinleme ve konuşma özelliği iyi olsun yeterli. Şarjının uzun süre gitmesi tercihim olur. Bir de kulak ağrıtmaması önemli ama silikon boyutunu doğru seçince o sorun da kalmıyormuş sanırım. Hangisini tavsiye edersiniz?

Anker Soundcore Life P3 TWS Bluetooth 5.2 kulaklık - oyun modu - hibrit aktif gürültü önleme beyaz - A3939 (Anker Türkiye garantili)

Huawei FreeBuds 5I - toz mavisi.

Haylou moripods TWS Bluetooth 5.2 kablosuz kulaklık - IPX5 - pembe - t33.

Samsung Galaxy Buds 2 Bluetooth kulaklık violet SM-R177NLVAtur

Son düzenleyen: Moderatör:
AKG ürettiği için bunu tercih etmiştim. F/P olarak iyi ürün, gerçi ben ücretsiz aldım telefonla ama pek alternatifi de yok bu fiyat bandında. Bir mikrofon kullanıyorsanız tatmin etmez onun dışında güzel ürün. Yanlış hatırlamıyorsam sürücüsü de 11 mm idi. Dolby Atmos da var yani üç boyutlu/360 ses algılaması sunuyor. Ha ama HUAWEI FreeBuds 5i de Hi-Res (LDAC) sertifikalı yani yüksek çözünürlüklü ses sunuyor ve frekans aralığı daha geniş ama sürücüsü 10 mm biraz daha ufak. Esasen ikisinin karışımı minimalinde Buds 2 Pro alınır da onun fiyatı ikisini de katlıyordur tahminen. Anker'i fiyatından ötürü dikkate almadım, Haylou'da bu sıkletten değil zaten.
Not: Kulak ağırtmaması, silikon boyutu vs. kişiye özel sebeplere (kulak yapısına, büyüklüğüne vs.) bağlı olduğundan onu bizim belirtmemiz pek mümkün değil maalesef.

AKG ürettiği için bunu tercih etmiştim. F/P olarak iyi ürün, gerçi ben ücretsiz aldım telefonla ama pek alternatifi de yok bu fiyat bandında. Bir mikrofon kullanıyorsanız tatmin etmez onun dışında güzel ürün. Yanlış hatırlamıyorsam sürücüsü de 11 mm idi. Dolby Atmos da var yani üç boyutlu/360 ses algılaması sunuyor. Ha ama Huawei FreeBuds 5I de Hi-Res (LDAC) sertifikalı yani yüksek çözünürlüklü ses sunuyor ve frekans aralığı daha geniş ama sürücüsü 10 mm biraz daha ufak. Esasen ikisinin karışımı minimalinde Buds 2 Pro alınır da onun fiyatı ikisini de katlıyordur tahminen. Anker'i fiyatından ötürü dikkate almadım, Haylou'da bu sıkletten değil zaten.
Not: Kulak ağırtmaması, silikon boyutu vs. kişiye özel sebeplere (kulak yapısına, büyüklüğüne vs.) Bağlı olduğundan onu bizim belirtmemiz pek mümkün değil maalesef.

Teşekkür ederim cevabınız için. Anker'den de bayağı memnun kalan varmış o yüzden eklemiştim. Kulaklıkta iade şansı olmadığı için sıkıntı oluyor maalesef. Amazon iade kabul ediyor diyorlar ama satıcısı Amazon olmayanlar için geçerli mi bilemiyorum. Birisi onun için de geçerli Amazon iade ettirtiyor demişti ama riskli geldi bana.

Merhaba kulaklık almayı düşünüyorum da birkaç model arasında kaldım. Müzik dinleme ve konuşma özelliği iyi olsun yeterli. Şarjının uzun süre gitmesi tercihim olur. Bir de kulak ağrıtmaması önemli ama silikon boyutunu doğru seçince o sorun da kalmıyormuş sanırım. Hangisini tavsiye edersiniz?

Anker Soundcore Life P3 TWS Bluetooth 5.2 kulaklık - oyun modu - hibrit aktif gürültü önleme beyaz - A3939 (Anker Türkiye garantili)

Huawei FreeBuds 5I - toz mavisi.

Haylou moripods TWS Bluetooth 5.2 kablosuz kulaklık - IPX5 - pembe - t33.

Bu arada telefonum iphone.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı