Samsung Galaxy S23 Ultra için kılıf önerisi

birkanoztrk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. S23 Ultra kullanıyorum fakat bir türlü hoş bir kılıf bulamadım. Mümkünse ince güzel bir kılıf önerir misiniz? Malum telefon kocaman olduğu için kılıfla biraz daha büyüyor o yüzden alacakken ince bir kılıf almak istiyorum fakat bulamadım.

İnce aynı zamanda koruyuculuk konusunda da şüphe uyandıracaktır. Telefonu belli darbelerden korumak için malzeme kalınlıkları farklılık gösterebilir. Spigen kılıfı gözünüz kapalı alabilirsiniz. Hem çok kalın değil hem de genel anlamda harika ve mantıklı kılıflar üreten bir firma.

Mümkünse çok ince bir kılıf almamanızı öneririm. Ateş pahası telefon, her ne kadar kaliteli olsa da ince bir kılıf pek güvenilir olmaz bence.

Spigen Rugged Armor modelini kullanıyorum, diğer kılıflarla arasındaki kalite farkı cidden belli oluyor. Telefonu yükselttiği için de lenslerin masaya temas etmesi gibi bir durum olmuyor. Telefonu biraz ağırlaştırdığı doğru fakat bu bence göze alınması gereken bir şey.

Mümkünse çok ince bir kılıf almamanızı öneririm. Ateş pahası telefon, her ne kadar kaliteli olsa da ince bir kılıf pek güvenilir olmaz bence.

Spigen Rugged Armor modelini kullanıyorum, diğer kılıflarla arasındaki kalite farkı cidden belli oluyor. Telefonu yükselttiği için de lenslerin masaya temas etmesi gibi bir durum olmuyor. Telefonu biraz ağırlaştırdığı doğru fakat bu bence göze alınması gereken bir şey.
hocam lenslerin dış kenarlarını tozlandırıyor bende ve içeri toz alıyor. siz de aynı şeyleri yaşıyor musunuz? gevşemiş herhalde benimki. son olarak rugged armorun kaldırmadığı ekran koruyucu tavsiyeniz var mı?

Geri
Yukarı