Samsung Galaxy S4 Mini (I-9195) ile USB üstünden PC bağlantısı problemi

Nihilprophet

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, bu sabah tatsız bir şaka ile uyandım :) Dün gece telefonu kapalı bir şekilde prizde şarja bıraktım, sabahleyin PC'ye (Windows 8.1 Pro) bağladığım an telefonun şarj alabildiğini ancak hiçbir şekilde ne aygıt yöneticisinde ne de başka bir yerde görülemediğini farkettim, ilk bağladığımda aygıtın bağlandığına dair bir ses duydum sadece onun haricinde görsel olarak hiçbir şey yok daha önce çok rahat bir şekilde telefonu tanıtabiliyordum. Kies kurulu, driver'lar güncel vs.
  • MTP aygıtı veya MTP/ADB olarak bağlayıp denedim yemedi. (hata ayıklama açık/kapalı)
  • Download Mode'a girip öyle bağlayarak tanıtma hilesine başvurdum olmadı.
  • Başka bir pc'ye taktım olmadı, 3. bir pc de denedim, aynı prosedürleri uygulayıp, bu sefer de "bilinmeyen aygıt" olarak gördü.
  • 3 Farklı 5 pin kablo ile denedim onu da olmadı.
  • Fabrika ayarlarına döndürdüm olmadı.
  • Sim kartı çıkartıp baştan başlattım olmadı.
  • Driverları sildim yeniden yükledim olmadı.

Bu konuda XDA başta olmak üzere baya bir yer gezmiş bulunmaktayım, sizden gelecek her fikre açığım şu an. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı