Samsung S20 FE AMOLED yanığı

Ekran değişirse yine olma ihtimali var mıdır? Yoksa sadece ekran mi kusurlu?

İyi de navigasyon çubuğu yanığı da var ki. Ayrıca uygulama yanığı kullanıcı hatası mı ki?
Hocam yine yaparlar 3 kere yaparsa değişim veya iade alabilirsiniz.

İyi de navigasyon çubuğu yanığı da var ki. Ayrıca uygulama yanığı kullanıcı hatası mı ki?

@BERWAR hocam bir bilginiz var mı?

Uygulama yanığı ne hocam ekran yanıksa garantiye girer zaten :).

Normalde kolay kolay AMOLED yanığı olmuyor ama super AMOLED ekran olduğundan S20FE'de bu daha çok. Zaten konuları görebilirsiniz biraz araştırırsanız. Birazcık şans işi bazılarında hiçbir sıkıntı olmuyor. Garantiye verin AMOLED yanıkları garanti kapsamına giriyor olması lazım. Paneli değiştirip verirler size. İsterseniz dynamic AMOLED ekranlı bir telefona geçin AMOLED yanığı olma ihtimali çok daha düşük.

Normalde kolay kolay AMOLED yanığı olmuyor ama super AMOLED ekran olduğundan S20FE'de bu daha çok. Zaten konuları görebilirsiniz biraz araştırırsanız. Birazcık şans işi bazılarında hiçbir sıkıntı olmuyor. Garantiye verin AMOLED yanıkları garanti kapsamına giriyor olması lazım. Paneli değiştirip verirler size. İsterseniz dynamic AMOLED ekranlı bir telefona geçin AMOLED yanığı olma ihtimali çok daha düşük.
Değişim hakkım yoktur herhalde. Ankarada yaşıyorum ne kadar sürer ekran değişimi?

@BERWAR hocam bir bilginiz var mı?
Hocam kullanıcı hatası değil ama bu sorunu bile bile aldığınızı varsayıyorlar galiba en sevmediğim samsung sorunudur benim kullandığım Samsung Note 10 da da amoled yanığı var o şekilde kullanıyorum ekran değişim ücreti 5500 tl istiyorlar.

Hocam kullanıcı hatası değil ama bu sorunu bile bile aldığınızı varsayıyorlar galiba en sevmediğim samsung sorunudur benim kullandığım Samsung Note 10 da da amoled yanığı var o şekilde kullanıyorum ekran değişim ücreti 5500 tl istiyorlar.
Valla hocam bunu ilk kez sizden duydum.
@Airi @OnlyX böyle bir sorun var mıdır?

Vallahi hocam bunu ilk kez sizden duydum.
@Airi @OnlyX böyle bir sorun var mıdır?

Note 10 ilk dynamic AMOLED kullanan telefonlardan. Teknoloji yeni olduğundan Note 10'a karşı böyle bir şey yapmış olabilirler. Normalde dynamic AMOLED ekranda kolay kolay yanık oluşmaz bilmiyorum açıkçası ben böyle bir şeye denk gelmedim. AMOLED yanığı benim bildiğim cihaz sorunu olarak kabul edilir.

Hocam normalde dışında hasar yoksa zaten kabul etmeleri gerekiyor. Siz beyin gücünüzü kullanarak falan mı yaktınız sanki?

Ben düşürdüm telefonu anakart gitti ama dışında hasar yoktu kendileri tamir etti.
Hocam arka kapakta çizik var ama bir önemi yoktur heralde

@OnlyX

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı