Elektronik Samsung S20 FE Snapdragon 11.299 TL

Aklımda o da var. İndirime girerse a54 de düşünüyorum. Bakalım IMEI olayı olmaz ise büyük ihtimalle bunlardan birisi olacaktır.
A54 önermem sırf exynosdan dolayı, O fiyat bandinda bulunur mu bilmiyorum kulaklık iadesi vs ile ucuza alınıyor diyorlardı Honor 90 olabilir.

A54 önermem sırf exynosdan dolayı, O fiyat bandinda bulunur mu bilmiyorum kulaklık iadesi vs ile ucuza alınıyor diyorlardı Honor 90 olabilir.
Honor 90'ı düşünmemiştim teşekkürler onu da listeme eklerim.

Sizce kaçak IMEI ile Xiaomi 12 gibi telefonlar mı bu mu alınmalı sizce bütçe 12-14 bin.
14'e çıkabiliyorsan -----> realme GT 2 256 GB 12 GB RAM Çelik Siyahı Cep Telefonu (realme Türkiye Garantili) Fiyatı, Yorumları - Trendyol Bundan daha iyi f/p yok bu fiyata.

Bu da beyazı

Satıcı Trendyol

Sırf yazılım yüzünden Samsung ve iPhone dışına çıkılmaz.

Realme kullanıyorum çeşitlilik aramıyorsan Samsung bayağı hantal kalıyor Realme UI'ye göre.

A54 önermem sırf Exynos'dan dolayı, o fiyat bandinda bulunur mu bilmiyorum kulaklık iadesi vs ile ucuza alınıyor diyorlardı Honor 90 olabilir.

A54'ün Exynos'unda bir problem yok o da çok stabil çalışan ve kamerasında garip şekilde harika performans veren bir telefon.

Yeni konular

Geri
Yukarı