Samsung S7 FE vs Samsung S9 FE vs MatePad 11.5" vs iPad 9. nesil

morocco

Centipat
Arkadaşlar merhaba, ben üniversite öğrencisiyim not almak, kitap açmak vs. konular için bir tablete ihtiyacım var. Oyun oynamıyorum fakat cihaz 2 yıl sonra kasmaya başlamazsa iyi olur.
Aklımda 4 tane tablet var.

1)Huawei MatePad 11.5"
Kalemi ile beraber 10.698TL yapıyor.

2)Samsung tabs9 FE 128GB/6GB (eğitim indirimi ile 11309TL)

3)Samsung Tab s7FE (eğitim indirimi ile 10459TL.)

4) iPad 9. nesil.

Ben açıkçası dediğin şeyler için iPad tercih etmezdim.(iPhone kullanıcısıyım) Eğer Google uygulamaları ile çok işim yok diyorsan Huawei MatePad 11.5 işini görecektir ve daha iyi deneyim istiyorum diyorsan MatePad Air düşünebilirsin. Fakat Google uygulamaları senin için kritikse ve ekranının TFT olması seni rahatsız etmiyorsa Tab S9 FE tercih edebilirsin. Eğer ekranı daha büyük olsun ve bataryası uzun ömürlü olsun istiyorsan Tab S9 FE+ iyi bir seçim olur. Ama bütçemi zorlarım çok kaliteli olsun uzun ömürlü olsun istiyorsan Tab S9+ alabilirsin. Samsung tabletleri bizzat deneyimledim ve kalemleri çok hoşuma gitti. Ama Huawei'nin kalemleride kalitelidir. MatePad 11.5'in kalemi tablete yapışmıyor ve şarj olması için bir aparat gerekli seni ne kadar etkiler bilmiyorum ama aklında bulunsun. MatePad Air'de kalem tablete yapışıyor ve şarj oluyor. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı