Samsung Tab S9 FE alınır mı?

Önerebileceğiniz bir tablet var mı?

5000 civarı bütçeye Samsung A9+
10000 civarı bütçeye iPad 9
13-14 bandında iPad 10 var, ama aradaki fiyat farkı bence gereksiz, o para verilecekse minimum 18-19a çıkıp iPad Air 5 alınmalı, ama oraya da çıktığında 19 veren 25 de verir deyip iPad Pro 11 almak daha mantıklı oluyor, o yüzden direkt alacaksanız iPad 9 alın, her işinizi görür, bütçe yükseltmeye kalkarsanız ara modellere vereceğiniz fiyatlardan ise direkt iPad Pro almak daha mantıklı, fakat cihazın tam anlamıyla etinden sütünden %90 faydalanmayacaksınız, o yüzden iPad 9+airpen veya 256 GB iPad9 alabilirsiniz 14.000 bütçe ile.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu mesajımı güncelliyorum. Kesinlikle S9 FE alınır bir tablet. Kalem mıknatıslı tablete yapışması oldukça kullanışlı özellik. Huawei de kalem kabloyla şarj olayı can sıkıcı ve kalemin metal uçlu ve sürekli ciddi anlamda dokunularak yazılması ne kadar ömürlü olabilir bilmiyorum. Ayrıca şarjı ne kadar gidiyor kullanım tecrübem de yok. Samsung kendi sitesinden alındığında öğretmen/öğrenci indirimi ile bugün itibariyle 9600 TL ye S9 FE hem ucuz hem de iyi bir seçenek gibi duruyor. Ayrıca samsung ara ara 1500-2000 TL gibi hediye çeki de verebiliyor.

Son düzenleme:
Arkadaşlar güncelleme: 1 Hafta önce Samsung shop üzerinden değişim kampanyası ve öğrenci indirimi ile birlikte 6600 TL'ye S9 FE 128 GB lavanta aldık. Tableti kılıf almadan ve ekran koruyucu almadan kullanmak istemedik.

Ekran Koruyucu: https://www.hepsiburada.com/mtk-mov...kaplar-x510-p-HBCV000058PAG8?magaza=Casestore

Kılıf: https://www.hepsiburada.com/mtk-mov...im-sararmaz-p-HBCV00005BDJSL?magaza=Casestore

Olarak bunları aldım. Biz tableti yazı yazmak ve PDF tasarlamak için kullanacağımız için kapalı kılıf istemedik. Aldığımız kılıfta çok iyi değil ama tableti iyi sarıyor. Ekran koruyucu güzel ama uygulaması kolay.

Tablete gelecek olursak 9600₺ verilebilecek bir tablet mi? Bana göre değil ama ekran boyutu ve kalem işlevi olarak gerçekten başarılı olmuş ama AMOLED ekrandan sonra IPS çok sönük geliyor eşim A73 kullanıyor o bile farkında durumun ama biz 6600 verdiğimiz için gerçekten o paraya bir şey değil. Kalemi Samsung notes uygulamasında çok başarılı olmakla birlikte şarj performansı da Exynos işlemci için çok iyi diyebilirim. 60 Hz de ortalama 8 saat ekran süresi aldık.

Ayrıca değişim kampanyası olarak şunu belirtmek isterim Samsung shop üzerinden değişim kampanyasını kapıda ödeme olarak seçtik ve seçtiğimiz gün kapımıza kadar gelip eski telefonu inceleyip yeni cihazımızı hemen verdiler. Bizim eski cihaz A51'di ekran ve kasa sağlamdı ama birkaç ezik vardı biz bile zor görürüz adam ekspertiz olduğu için gösterdi ufacık ezik bize 1000 TL düşürttü. Normalde 4000₺ sayıyorlardı 3000₺ olarak aldılar ama cihazı elden satsan da o kadar edecekti. Ödemeyi ise Online olarak 6 taksitle yaptım ödeme adamın ekranına düştü ve cihazı verdi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı