San Marco kreatin 269,90 TL

Neden ki herkes öneriyor take HIQ altindakiler iyi değil vs. Dedi arkadaşlarım bütçe elimden geldiği kadariyla aldim yani öyle diyeyim.
HIQ sonradan piyasa gelip reklam kampanyaları ve sponsor oldukları insanlarla çok fazla yükseldi. Marka satın almaktan başka hiçbir farkı yok benim için. Creatine bazında baktığımızda ise asla çok fazla fiyat ödenecek bir supplement değil benim için çünkü içinde Creatine dışında hiçbir şey bulunmuyor zaten ve çoğu firma da aynı yerden temin etmekte ham maddeyi.

HIQ sonradan piyasa gelip reklam kampanyaları ve sponsor oldukları insanlarla çok fazla yükseldi. Marka satın almaktan başka hiçbir farkı yok benim için. Creatine bazında baktığımızda ise asla çok fazla fiyat ödenecek bir supplement değil benim için çünkü içinde Creatine dışında hiçbir şey bulunmuyor zaten ve çoğu firma da aynı yerden temin etmekte ham maddeyi.
Haklısınız hocam, gainer olsa neyse ama creatin için marka pek fark etmez.

Ürün elime ulaştı. Ürün bayağı mikronize duruyor. Haftaya kullanmaya başlayacağım. 2-3 hafta sonra etkilerini yazarım. Ek olarak yanında hediye olarak 1 şase BCAA mixture yolladılar.

Markanın fabrikası falan bayağı güzel görünüyor fakat ürünlerinin ham madde kalitesi asıl önemli olan şeydir.

Neden ki herkes öneriyor take HIQ altindakiler iyi değil vs. Dedi arkadaşlarım bütçe elimden geldiği kadariyla aldim yani öyle diyeyim.
Kreatinin ham maddesi aynı olduğu için düzgün üretim yapan hiç bir firmada fark etmez. Yani Protein Ocean ile HIQ arasında gram fark yok, sadece HIQ daha pahalı.

Bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum. Adamlar üretim tesisini videoya çekmişler. BPN kreatin kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki bunda sıkıntı yaşayacağını hiç zannetmiyorum. BPN 80 mesh değerine sahip olduğunu söyledi. Yutarken zorluk çekiyordum. Aromasız almıştım ama sanki aromalıydı. San marco'nun yorumları geneli hep iyi gördüm. Biraz şeffaf davranıyorlar. Bence sıkıntı yaşamayız.
Hocam selamlar bpn kreatinin etkileri nasıldır önerir misiniz

Ürün elime ulaştı. Ürün bayağı mikronize duruyor. Haftaya kullanmaya başlayacağım. 2-3 hafta sonra etkilerini yazarım. Ek olarak yanında hediye olarak 1 şase BCAA mixture yolladılar.
Bpn ile karşılaştırır iseniz hangisi daha iyi

Hocam selam BPN kreatinin etkileri nasıldır önerir misiniz?

BPN ile karşılaştırır iseniz hangisi daha iyi.

Açık ara San Marco önde derim. BPN kullandım kreatin gibi değildi. Tuza benzer yapıdaydı ve içinden plastiğimsi parçalar çıkınca içmeyi bıraktım. San Marco'da 60 servislik 1 paket bitirdim ve 2.yi sipariş ettim. Etkisi normal kreatin bir farklılık yok. Yapısı da iyi ağzına 1 ölçek atıp 1 bardak su ile yuttum hep. 2 ayda toplamda 3 kg kadar aldım. Yani çalışıyor. Beslenmem aynıydı.

Geri
Yukarı